Karın kasları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve strucklieben tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. strucklieben

strucklieben Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben evde mekik , şınav çekiyorum 1 aydır göguslerım , omuzum , kollarım bayagı bi hacimlendi ve kaslandı onceden yag vardı kollarımda sanırım fazladan olanların %85 i eridi kas oldu

mekikte cekıyorum karnım daha yavas kaslanıyor ama yinede bayagı sisti ve sertlesti ama hanı karında sag ve sol olmak uzere oluyorya kaslar ortadan bı cızgı ınıyor karında bende o olmadı nedeni ne ?

2. alper61tr

alper61tr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    daha 1 ay çalışmıssın kardesim karın kasları 1 ayda çıkmaz çok çalışman lazım karın kaslarının gözükmesi için vücuttaki yağ oranan %12 nin kesinlikle altında olmalıdır

3. ttrex

ttrex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu kişiden kişiye değişir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:33 ----------

bir arkadaşımın yüzde16da gayet belliler başka bir arkadaşımın yağ oranı yüzde14 ama futbol topu gibi göbeği var yapı meselesi:D

4. ginoturk

ginoturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    boy-kilonuz kaç? göbek kısmında yağ var mı?

5. strucklieben

strucklieben Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    boy = 175 , kilo 73 ( 4 ay once ölcüldüm en son pek dikkat etmiyorum , ama daha fazla almıs olamam cunku ozamanlar hiç hareket etmıyordum artık çıkıp mahallede falan top oynuyorum , basket , mekik , şınav falan 70 e dusmus olabilirim cunku gobegım kuculdu ) gobek yok ama yag var onceden daha coktu ( 1 ay once ) simdi azaldı şekle girmeye basladı bıraz ama hala yağ var göbegımde barfiks cekerken falan 11 , 12 yapıyorum , şınav 30 , mekik onceden 10da ıkınır 15 de yere duserdım , simdi 30 yapıyorum 10x30 falan cekıyorum gunde

6. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1 ay çalıştın ve karın kasları çıkmadı mııı !!! :eek: Hemen doktora görün karın kasların doğuştan olmayabilir. Öyle bir durum varsa ciddi bir operasyonla eklesinler 8 dilim.

Git bi forumu araştır Allah aşkına.

7. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    "onceden yag vardı kollarımda sanırım fazladan olanların %85 i eridi kas oldu "
    özellikle bu cümlene hayran kaldim

8. strucklieben

strucklieben Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hayır demek istedigim karın kasları şişti belli olmaya basladı ama ortada bi cizgi iniyor o olmadı demek ıstıyorum bu kadar kısa bi sürede karın kası cıkmasını beklemıyorum , yanlara donme hareketinimi yapmam gerekiyor ortadaki cizgi icin yoksa 5 - 6 ay a kendılıgınden cıkarmı normal mekikle

StormBlast bunu beğendi.
  9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yanlara dönme hareketi bele zarar veriyor. Yapmana gerek yok.

Bak şimdi karın kaslarının görünmesini istiyorsan diyet yapman lazım. Bu yaşta falan diyetle uğraşma. Ama en azından ekmeği azalt abur cuburu azalt mümkünse kes.

StormBlast bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş