karın kası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba herkese kafama uzun zamandır takılan bir soru var yardımcı olursanız sevinirim.

boy 180
    kilo 97

2.5 ay oluyor başlayalı cardio idmanlarıyla biraz kilo verdim. şimdide kol-göğüs-omuz-sırt ve karın çalışıyorum. Ama karın kası için yağ oranının çok az olması gerekiyor. ben karın kası için kilo vermeye devam edersem güç kaybedicem bu yüzden fazla zayıfta olmak istemiyorum. 90 kiloya indikten sonra kilomu korucam.

yani size sorum illa fit mi olmak gerekiyor karın kası için ben karın kası için cılız olmak istemiyorum ne yapabilirim.kiloma göre karın bölgemim iyi olduğunu düşünüyorum

Ekli Dosyalar:

• 003.jpg
      003.jpg
      Dosya Boyutu:
      28,7 KB
      Görüntüleme:
      326
  2. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Evet bende bunu merak ediyorum.cılız mı olmamız gerekiyor ? ( zayıflarda otamatikman Six pack var ) ince ayrıntı

3. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yağları atmadıktan , karın için doğru düzgün idman yapmadıktan sonra karın kası doğal olarak görünmez. Yağlı olduktan sonra 60 kg - 90 kg farketmez, fazlalığın gitmesi gerek.

Yani illa cılız olmak gerekmiyor, beslenme bölümüne bir göz atın.

Bodyyci bunu beğendi.
  4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,

Verminaard'ın da dediği gibi karın kaslarının gözükmesi için illa cılız olmak gerekmiyor.
    Karın kaslarının gözükmesinin önündeki en büyük engel "vücut yağ oranınızdır!"
    Yani 100 kiloda olsan 70 kiloda olsan yağ oranın yüksekse karın kasların gözükmez.
    Bu yüzden karın kasları için "beslenme" çok büyük bir önem taşır.
    Tabi iyi bir beslenme ile karın egzersizlerini ve kardiyoyu aksatmamak gerekir.
    Bu üçlüye büyük özen gösterirseniz karın kaslarınızı görebilirsiniz...

İyi günler,

Bodyyci bunu beğendi.
  5. cihad27

cihad27 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    100 kilo adamdada baklava olur yağ oranı düşükse cılızlarda baklava olmasının sebebi adam zaten zayıf yağda yok bu kiloyu kas olarak alırsan yada verirsen baklavalara ulaşırsın hedef yağ oranını düşürmek yağ oranını düşürmeye çalışırken kasları yakmamaya dikkat et başarılar

Bodyyci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş