Karın kası [SORU]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gorkem12 tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar abiler hocalar size bi sorum olucak vucut olarak tek eksigim karın ve bel bolgesınde cok deıl ama yaglanmalar var ust karnımı sıktıgımda ıcı parça parça kas dolu aralıklarını hıssedebılıyorum oturdugumda üst karında kat cıkmıyo sadece deri altı biraz yağlı ve alt karında yağ var oturdugumda kat cıkıyo ve aynı şekilde belde oyle ne yapmalıyım cok taktım ornegın plaja cıktıgmda kollar gogus kanat falan cok ıyı duruyo ama otururken karın cok itici duruyo o karnı erıtmek ıcın ne yapmalıyım 1 hafta mekık cektım içi çok sert oldu ama yağlara bı etkısı yokmus onu ogrendım neyse uzun lafın kısası ne yapmalıyım alt karını ertımek ıcın tavsıye üst karınıda eritmek ıcın ben sunu dusundum

Kola yasak
    Cips yasak
    Fast food yasak (Arada arkadaslarla olabilir)
    Hızlı yemıyordum kılo almıyordum hızlı yemeye basladım neden hep ailem yuzunden en son kalkan sofrayı topluyo neyse hızlı yemek yasak

Sabah kahvaltısında ne varsa yiycem
    Oglenleri canım bıseyler cekerse az meyve yıyorum yada 64 Kalorilik kellogs k var kraker gıbı ondan 2 yada 1 tane alıp yıyıorum
    Aksam yemegınde ne varsa yıycem

Yanı oglenlerı abur cubur yemek artık yasak

Baska ne onerırsınız lutfen yadım edın :( :( :( :( :( :(

2. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Çok yanlış bir beslenme şeklindesin şuan. Ne varsa yiyecem olmaz onu biz ne lazımsa yiyeceğim yapalım.(Temel olarak Karbonhidrat ve Protein lazım) Öğünlerini sabahtan akşama doğru azalarak yemelisin. Yani en az akşamları kalori alman gerek. Lapa Pirinç - Yağsız Tuzsuz Tavuk Göğüs - Haşlanmış Yumurta beslenmenin temeline oturt. Sabah öğle ve idman sonrasında mutlaka tüket. Akşamları haşlanmış sebze yada az zeytin yağlı sebze yemekleri tercih et. Unlu mamüllerden uzakdur , esktra şeker ve tuz kullanmayı bırak. Antrenman yaptığın günler haricinde diğer günler karbonhidrat alımını biraz azaltabilirsin. Temel olarak bunlar sana yardımcı olur ama daha çok detay var fakat buraya yazması günler alır. Eğer imkanın varsa diyetisyen kullanmanı öneririm.

3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet dogru cok yanlış ınanırmısın bende kaslar cok cabuk olusuyor ve kalıyor normal bırının 1 ayda yaptıgı sey 5 gunumu almıyor cok cıddıyım neyse zaten dedıgın gıbı oluyo genelde sabah kahvaltısını cok saglam yerım oglenler kraker falan aksamları 1 tabak corba 1 tabak ana yemek bazen ana yemegı bıle yemıyorum zaten nedense bana hep beslenme ters gelmıstır 100 gram makarna falan gramaj bana ters gelıo uzgunum boy ve kıloyu yazmamısım

BOY 1.72
    KİLO 63.5

Sayfayı Paylaş