Karın kası & Sabah mekikleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kerem679 tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kerem679

kerem679 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar

Toplam 4 aydır salona gidip geliyorum. Haftada 3 yada 4 gün olarak gidiyorum antreman aralıklarını 48 saat olarak belirliyorum. 2 tane programım var 1 i göğüs ve sırt için, diğeri kollar ve omuz için. Karın bölgesi programa ekletmedim. Açıkçası yediklerime son 1 aydır dikkat ediyorum ağırlığa gitmediğim günler için akşam yürüyüşleri eğer yorgun değilsem jog temposunda koşu koyuyorum ve sabah kalkınca youtube daki 8 dklık

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

bu programı yapıyorum. Bazı yerlerde sabah kalkınca aç karnına spor
    yapılmasını önermiyorlar bazı yerlerdede yağların kanda daha serbest ve parcalanmış şekilde olduğu için daha kolay yakılıcağından bahsediyorlar.
    Bu konuda beni aydınlata bilirmisiniz ve sizce 8 dklık bu program yeterlimi belli bir süre dinlenip tekrar yapmam gerekiyormu?

Sizce bu program yağyakımı için yeterlimidir.
    Boy 185
    kilo 74 (bel çevresi 84)

tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler

:)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Birincisi programinda bacak bolumu yok sanirim, acil yer almali.

Sabah agirlik idmani onerilmez ama yag yakimi icin cardio tipi (kosu, yuzme, bisiklet) onerilir, bunun yapilmasi ac karnina onerilir.

Yaptigin karin hareketleri normal programina hafta da iki gun olarak da eklenebilir karin calistigin gunlere.

Yag yakmak istiyorsan beslenme programina dikkat etmeli ve cardio idmani yapmalisin.

Kolay gelsin.

3. kerem679

kerem679 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bacak Hareketi olarak her iki antremanımda 3*15'den "leg presses" var. Başka bir bacak hareketi yok. Sizce yeterlimi bacak için ?

Sabahleyin yaptığım program aslında hem cardio olarakda geçiyor. En azından youtube da altındaki açıklamada öyle yazıyor. Aslında bende koymak istiyorum 2 antremanında sonuna bu karın hareketlerini ama her 2 antremanın sonundada enerjim kalmıyor bu karın hareketleri için. Kendimi zar zor atıyorum salondan dışarı o yüzden her sabah bu hareketleri yapmaya karar verdim. Bazen sabahları yapmak çok zor geliyor yada kalkamıyorum ozaman aynı günün akşamı yatmadan önce yapıyorum.

Bu arada tavsiyeler için teşekkürler.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Bacak kismi vucudun yarisi sence yeterli mi?

her idmana koy yazmadim hafta da iki kere karin calissan yeter yazdim.

Iyi calismalar

Sayfayı Paylaş