Karın kası problemleri.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mahesrs tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mahesrs

Mahesrs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi günler,birkaç sorum olucak o yüzden tam manada bir başlık bulamadım.

Şöyle bir kısa özet geçeyim,3 aydır ilgileniyorum bu sporla ondan önce neredeyse her sporla ilgilendim,3 ayda 6 kilo aldım,yağ oranım 8%,değişmedi.Güzel bir şekilde ölçü aldım diyebilirim.

Ilk olarak kücü kyaşta geçirdiğim bir safra kesesi ameliyatından dolayı,karnımda büyük bir yara izi var,sorun bu değil tabi,ama karın kısmındaki 6 lı parçadan sag tarafındakinin ortası hiçbir zaman cıkmamakta:) Evet garip oluyor anlayamadım işin ilginci ameliyatla bir ilgisi oldugunu düşünüyorum ama kestiremedim o yüzden bir fikri olan biri varsa yazabilirse cok mutlu olurum.

Ikinci soruma gelirsek 3 aydır düzenli bir şekilde eğimli benchde elim başımın arkasında ağırlıkla 3 set olarak 50 şer mekik çekiyorum haftanın 4 günü(spor salonunda tabiki),ondan önce 3x20 olarak sit up(buradan baktım yaptığım hareketin burdaki adı reverse decline crunch,orda kartta öyle yazıyordu ondan sit up yazdım) var,gene eğimli bench te.
    Burdaki sorum karın çizgim ortaya cıkmaya başladı ama daha parçalı bir görünüme oluşamadım.Cardio yapmam gerekirmi bunun için,antrenör şimdilik kilo almamı engeller diye cardio yapmamı tavsiye etmedi,Çünkü boy 1.80 ve 67 kilo başladım,şu aralar 74 civarında seydediyorum.Ama karın kısmında dediğim gibi o 6 parçanın oluştugu antremandan sonra yarım saat görebiliyorum anca,yardımcı olabilecek tavsiyeler verirseniz müteşekkir kalırım.

Sorularım bu kadar okuduğunuz için bile teşekkür ederim,esenle kalın.

Son düzenleme: 10 Ocak 2010

Sayfayı Paylaş