karın kası ne kadar sıklıkla yapılmalıdır

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar başlıkta zaten herşey açık daha açıcak olursak kaç günde bir çalışırsam en iyi verimi elde edirim iki hareket uygulayacağım 1. si mekik(banko zaten o :D)2. si ise adını şimdi hatırlayamıyorum ama barfiks barına tutunduktan sonra bacakları yukarı kaldırıyoruz o hareket bide karın kaslarımı daha çok yorucak yani 10 tekrarda falan yorucak bir hareket varmı çünkü mekikte 180 den sonra yanma hissi oluyor sonucundada antremanı yaparken sıkılıyor insan

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yanlış yaptığını düşünüyorum karın yerine bele yükleniyor olabilirsin 180 den sonra yanma oluyor mekiği çekerken tam kalkma hem kasa güç düşmüyor tam kalkarken hemde bele zarar vermiş oluyorsun dümzgün yaparsan 10. tekrar dan sonra bile zorlar ağırlık alıp mekk çekebilirsin ama seviyen ne derecede bilmiyorum yanlış yapıp belini sakatlıyabilirsin

şu linkte karın bölgesi için hareketlerin yapılışı var
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kar-n-t204.html

ayrıca oblik kaslarınıda unutmayın yazıda yazmıyor diye hatırlatmak istedim yan karın kaslarınıda çalıştırın

okuduğum yazılarda ki bu yazılarıda bu sitede okumuştum karın kaslarıda diğer kaslar gibi olduğu için dinlenmeleri gerektiği söyleniyor haftada 3-4 gün idealdir.

golddeno bunu beğendi.
  3. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Haftada 1 gün karın çalışabilirsin youtube da karın için bazı temel programlar var ABS Exercises diye aratırsan bulursun salonda hergün mekik çeken insanları görüp gülmemek elde değil karın kası salonda yapılmaz mutfakta yapılır .

golddeno, kaanmert ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    180 nedır abı ya :) bıldugımız mekıkte 10 tekrarı duzgun bır bıcımde ve negatıfe dıkkat ederek yapıyorsan sen muthıs bırısın ozman :) kı yapamıyorsun

karın kaslarıda dıger kaslar gıbı haftada 1-2 kez calıstırılır :)

ve set usulu mesela 3 x 12 seklınde calıstırılır ole yapabıldıgın kadar gıbı bır mantıkla degıl

golddeno ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  5. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben önceleri 10 tekrar yaparken zorlanıyorum ama sonra bu 6 haftada 200mekik vaad eden programı yaptım böyle oldu bilmiyorum

Sayfayı Paylaş