Karın kası nasıl yapılır ? Salondaki hocam sürekli o erimez uğraşma diyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meaningless tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar body yapıyorum 1'ayı geçti daha öncedende ufaktan ufaktan yapmıstım vucudum şimdi şekillenmeye başladı yalnız.. Önceden beri göbek vardı bende çok fazla değil ama bellide oluyordu.. Benim bildiğim mekik hareketleriyle göbek erir.. Karın kası nasıl yapılır ? Salondaki hocam sürekli o erimez uğraşma diyor? Doğru mu ? Ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

2. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce o salonu ve hocayı bırakarak devam etmeyi dene. Hocalar genelde insanara moral verir motive eder ilerlemesini sağlar seninki biraz ters

Sersem1690 bunu beğendi.
  3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    mekik hareketiyle göbek erir :) Ne güzel ütopya :)

Sersem1690 bunu beğendi.
  4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    forumda söylenmekten bıkıldı 5 dknızı ayırın forumu bir arastırın mekik karın kaslarını güclendirir üzerindeki yağları atmak ise güzel bir diyet ve cardio(kosu bisiklet) antremanlarıyla mümkündür

Cango bunu beğendi.
  5. asigenc1990

asigenc1990 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir şey soracağım arkadaşlar cardio yaparken strech film sarsak faydası olur dimi göbeği eritmek için denedimde bugün bisiklet binerken bayağı bir terledi karın bölgesi

6. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    OLabilir Tabikide Sen Cardio Yapmaya Devam Et Eriyecektir Kesinlikle. Tabi Birde Beslenmene Dikkat Et Bisiklette Enerji Atıp Eve Gidip 1 Ekmek Yime Protein Ağarlıklı Besinler Ye

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2011
  7. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    en önemlisi cardio. sonra diyet geliyor yağları atmak için

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    film yok terleten eşorfman hepsi boş işler yagmı yakıcan termı atıcan?

mekık karın kaslarını guclendırır yag yakmak ıcın kardıo arkadasından mekık yapın ama once kardıo yapınkı yag yakımı olsuın en az 30 dk kardıo gerek yag yakımı ıcın

9. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Ya hoca dediğimiz adamlar nası böyle şeyler söyleyebiliyor anlamıyorum ki... Hadi samimisinizdir takılmak için söylüyordur tamam da cidden böyle bir yorum yapıyor olabilir mi yani ? Bi kere bi spor salonunda gitmiştim... Dedim ki fiatlar hakkında bigi almak istiordum lütfen... Sözde hoca ne dese beenirsin.... "Tabi... fiat bravo, fiat scudo... hahaha"... Direk çıktım tabi nedir yani biraz ciddiyet...

Cango bunu beğendi.
  10. EgedmiR

EgedmiR Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Mekik hareketleriyle göbek erimez , mekik çektiğinizde karın kaslarınız gelişir ve geliştikçe dahada göbekli gibi görünürsünüz.Mekik sadece karın kaslarınızı çalıştırır.Göbek eritmek istiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz ayrıca düzenli cardio yapmalısınız

11. vozturk

vozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük kalori yakımının altında kalori tüketirsen metabolizman otomatik olarak yağları parçalamaya başlayacaktır.Mekik çekerek sadece karın bölgendeki yağ parçalanmasının hızlanmasını sağlayabilirsin.Bölgesel yağ yakımına dönüştürürsün yani olayı.Fakat bu olay diyetle olur.Yağ almaya devam edersen öncekinden daha yağlı bir vücudun olur.

Ek olarak;

Mekikle göbek daha fazla gözükmez.Karın bölgesindeki yağın altındaki kasları güçlendirdiğiniz zaman onların tutabildiği yağ miktarı fazla olacağından göbeğin sarkık görüntüsünden kurtulursunuz.

12. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler arkadaşlar.. Yalnız benim vucudumda yağ fazla yok sadece biraz göbek var .. Şimdi ben ikisini bir arada yapsam olur mu ? Yoksa ilk baş dediğiniz gibi kardio yapıp sonra mı vucut geliştirmeye geçeyim ? Tekrar belirtiyorum aşırı bir göbeğim yok.. Yağlıda yemiyorum beslenme olarak bodyden sonra tavuk .. sabah kahvaltısında haşlanmış yumurta peynir vs.. Ekmek hiç yemiyorum?

13. EgedmiR

EgedmiR Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Göbek dediğiniz şişkinlik olmasın ?

14. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Anlaşılan o ki hocan sana karnitin pazarlamaya hazırlanıyor : ) Bir dahaki sefere "İyi o halde günüm üyeliğimin süresi dolunca ben de burada devam etmem ve burasını düşünen ya da düşünmeyen herkese de bu dialogu anlatırım." cevabını verirsin. Bu resti çektiğinde artık hayat çok daha güzel olacak. Az da o soğuk terler döksün, yaptığı saçmalık...

15. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bilmiyorum hocam şişlikte olabilir çok aşırı bişey yok yani.. Şimdi ben mekik hareketlerine devam edeyim mi ? Yoksa dediğiniz gibi vucut geliştirmeyi bırakıp kardiomu yapayım ?

16. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kardiyoya da aletsiz çalışmalara da aletli çalışmalara da devam et. Üçü de lazım...

SiR_Arawn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş