Karın Kası için yardım Lütfen içeRi !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atrox1st tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar evde düzenli olarak bir bucuk aydır karın kası egsersizleri calısıyorum ama hala düzgün bir şekile giremedim karınım cok az sekile girdi istedigim sekile ulasamadım ama cok fazla calısıyorum ve saglıklı besleniyorum lütfen yardımcı olun ...

Yaşım 15 . 52 Kiloyum Cok fazlada göbeğim yok acıkcası

Her sabah günde 4 Yumurta kırıyorum omlet yapıyorum

Yarım Yağlı süt içiyorum günde 3 bardak

Proteinli yiyeceklerle beslenmeye dikkat ediyorum az yağlı

Öğle yemeği yemiyorum okulda

Bu hareketleri Günde 4x yapıorum düzenli

Bu günden itibaren de Düzenli sabah kosusu yapıcam

Kollarım için FleXorun dumbell programına göre calısıyorum cok yararı dokundu flexora'da cok tessekür ediyorum

Yaptıgım Hareketler : Basic Crunch , Twist Up , Push Trought , Left Side Crunch , Right Side Crunch , Up & Twist , Leg Raise , Leg Tuck , 90 Degree Ankle Reach , Left Crossover Crunch , Right Crossover Crunch , Kick Ups ,
    Head Raises , Scissors , Left Crossver Twist , Right Crossover Twist , Head Leg Crunches , Alt. Shoulder Lift , 180 Degree Ankle Reach , Side Bends , Alternate Leg Tucks , 1-2 tane daha var ..

Lütfen neden belirginlesmiyor karın kaslarım

Beslenmemde bir problem oldugunuda dusunmuyorum ama ,
    Bana Güzel bir diyet programı yapabilecek bir arkadas cıkarsa cok mutlu olurum :) Yorumlarınızı bekliyorum

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    52 kılosun ve diyet istiyosun. Ne diyeti bu anlamış degilim. O kadar hareketi gerçekten yapıyor musun o da merak konusu. Sonuçta karın bölgesi de bir kas grubu ve her gün yapman bence over training e neden olmuş. Madem bu kadar hareketi çıkarabiliyorsun forumda paylaşmıştım P90X Ab Ripper diye arattır. O programı uygula ve yine de sonuç alamıyorsan tekrar yaz bence.

3. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    En temel hareket mekiği yapıyorsundur heralde...Bir de karın kası için vücut yağ oranının %8 in altına inmesi gerekir yani diğer bölgelerindeki yağlar da etkili.Vücutdaki yağı eritmeni öneririm

4. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsini yapıyorum gercekden cok zor hareketler cok terliyorum ama hala birsey yapamadım P90X Ab Ripper bunu arastırcam simdi yorumlarınız icin cok tessekürler

5. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardes bu yaptıgım hareketlerin coğu yarım mekik bunlar cok etkili hareketler oldugu kadarda cok yorucu %8in altına inmesi gerekir demissin yag oranın vücüdümdaki yağ oranı bilmiyorum doktor fln gidipde öğrenemem daha kolay bir yöntemi varsa öğrenmenin acıklarsan cok sevinirm vede yağı eritmek icin 1-2 ip ucu verirmisn kardes :) ben sumplemnt fln almam doğal yoldan ^^

6. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    1,5 ay mı?!! ah güzel kardeşim karın kası o kadar kolay çıksaydı herkeste görünürdü

7. fthcnr

fthcnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    her gün karın egzersizleri yapmamalısın, egzersizler arasında 1 gün dinlenme vermen kas gelişimi için daha iyi olacaktır

Sayfayı Paylaş