Karın kası için program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kemald tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    SeLam arkadasLar , yaşım 14 57kg ve 1.75cm boyundayım. 3 aydır spor saLonuna gidiyorum ve oLdukca geLisme gösderdim ama karın kasLarım bir türLü istedigim gibi degiL. ÖnceLikLe karın kasLarımı sıkmadan beLirgin oLmuyor.Sıkınca cok rahat beLirginLesiyor. Karnımdaki yağ oranı %1 oranında sayıLabiLir.Karın kasını hergün çaLısmamam gerektigini biLiyorum ve bu yüzden haftanın 3 günü çaLısıyorum fakat 2 aydır istedigim gibi geLismedi. CaLıstıgım günLerde programım şöyLe :

Tam Mekik = 20*5
    Yarım Mekik = 10*5
    İncLine Sit Up = 20*3
    Hanging Leg Raise = 10*10 ( FutboL oynadıgımdan doLayı aLt karın kasına önem veriyorum )

ÖnceLikLe sıkmadan beLLi oLması icin ne kadar daha caLısmam gerekiyor ve bu programım kötüyse bir program önerirseniz sevinirim . Şimdiden herkeze teşekkürLer ve iyi sporLar..thums:

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Temmuz 2010
  2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    %1 yağ oranı olmaz.Nasıl ölçtün onu?

Karın emek ister.Hemen belirginleşmez.Yağ oranını daha da azaltıp çalışmaya devam edeceksin.

3. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Vücudumdaki yağ oranı %1 deiL . Karnımdaki yağ oranı %1 dir . Gittigim saLondaki hocam öLcmüştü . YakLasık 5 ayd ır karın kasıyLa iLgiLeniyorum . SaLona basLamadan önce evde mekik yapıyordum ama genede istedigim gibi degiL.

4. Bsadam

Bsadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karnındaki yağ oranı nedir arkadaşım neler diyorsun öyle? Ayrıca karın kaslarını hergün çalıştırmana falan gerek yok boşu boşuna uğraşma o kadar. Çalışcaksan illa, squat veya deadlift yaptığın bir günün sonuna ekle , haftada bir gün yeterli Zaten squat ve deadlift karın kaslarını çalıştırır dengeleyici olarak. Senin istediğin zaten kasların görünmesi , o da karın kası çalıştırmakla olmaz, yağ oranını düşüreceksin. Sen en iyisi karın kaslarını falan boşver çalışmaya devam et.

Sayfayı Paylaş