Karın kası için bulduğum program işe yarar mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lotry tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lotry

Lotry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forum da yeniyim ve bu konu bu bölüme mi açılır pek emin değilim :D
    Vücut geliştirmeye yeni başladım bir süredir barfiks,mekik,şınav gibi kendi ağırlığımla çalışabileceğim hareketleri yapıyorum ve artık dumbellla çalşmaya başladım
    ve internetten bir program buldum :Men's Health Türkiye | SON SÜRAT KAS YAPIN
    Boy:174
    Kilo:64.5
    vücudumdan memnunum ama alt karında özellikle şu love handle denilen yerler biraz yağlanma var onlardan nefret ediyorum :D bu programla yağları yakıp karın kasına ulaşabilir miyim? ve ne kadar sürer :D

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Alt karında yağlanma varsa, çözüm abs egzersizleri değil kardiyodur. Özünde karın kası herkeste vardır fakat bazılarında üstteki yağ tabakasından gözükmez. Ne kadar geliştirirsen geliştir yağ tabakası oldukça tam anlamıyla göremezsin baklavaları. Önerim, men's healts vs gibi dergilerde olan, kısa sürede büyük şeyler vaat eden programlara aldırma. Crunch ve özellikle leg raise türevlerini çalış, haftada birkaç gün de kardiyo yap iyice bir terle.(örn koşu..) beslenmeni de buna göre ayarlarsan işte o zaman istediğin sonucu alırsın

3. Lotry

Lotry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler . Şimdiye kadar hep üşeniyodum ama bu sabah başlıyorum koşuya :D

Sayfayı Paylaş