Karın kası için antreman hazırlarmısınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yigit64 tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    sevgili forum üyeleri kendi yaptıgım antremandan fazla bir sonuç alamadım bana setleriye günleriyle karın kası antremanı hazırlarmısınız özellikle alt karın bölgesini de çalıştıracak şekilde agır bi program istiyorum

2. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    kimse yardımcı olmıcakmı

3. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle şuna karar vermelisin. Ne çeşit bir karın kası istiyorsun ? Sıkı, ince bir bel ve düz bir karın mı istiyorsun yoksa body builderlar gibi büyük baklava baklava kaslar mı istiyorsun. Eğer tercihin birincisi ise, gün aşırı yapacağın 3 x max crunch, 3 x max leg raise, 3 x 50 oblik için yan bacak kaldırma, 3 x 30 hyperextension yeterli olur. Ama eğer büyük hacimli karın kasların olsun istiyorsan o zaman haftada 2-3 gün ağırlıkla karın çalışmalısın ve üst karın için 2-3 alt karın için 2-3 tip egzersiz belirlemeli ve tekrarları 15'in altında tutmalısın. Ama ne olursa olsun cardiodan feragat edemezsin. Yağlı bir vücutta karın kası kendini göstermez.

yigit64 bunu beğendi.
  4. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    xxxx bnm gögüsler sırt kol herşeyi geliştirdim fakat karnımın üst bölümüde sıkı aşagı bölümde hafif bi yag var sıkı gözüksün die ugraşıorm teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mayıs 2011

Sayfayı Paylaş