Karın kası hakkında Bir kaç soru.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turkhero tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bb de o kadar yeni sayılmam ama pek bir bilgim yok.Spora ilk başladığımda 1.80 boy 50 kilo civarındaydım:)Aşırı bir kamburluk sorunum vardı.Şimdi azaldı diyebilirim.Ayrıca malesef güvercin göğüse sahibimkafa_kafa_Şu anda boyum 1,90 kilom 80.Son 4 ayda 10 kilo aldım ama bilmiyorum güvercin göğüstenmidir nedir Göbeğim çıktı:SYağlanma var ama göbeğim öne doğru sivrileşiyor:S Ne yapmamı önerirsiniz acil yardıma ihtiyacım var sinirim bozuldu göbek yüzünden:)Göbek çalışmasına ağırlık veriyimmi?Ve nasıl çalışmalıyım?Koşu önerirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.

2. MKurtulus

MKurtulus Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hocandan mekik programı almanı ve diyet yapmanı öneririm bu soruya daha deneyimli arkdaşların cvbınıda dikkate al

3. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    biraz araştırdım ama herkezin dediği cardio yap diyorlar.Ama cardio yapıncada kas kaybedermiyim onu öğrenmek istiyorum?

4. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    fotograf olsaydı sorununa daha iyi çözüm bulabilirdik.şimdi görmeden ne desem yalan olur.bişey görmeden yorum yapan arkadaşlar yanlış yapıyorlar.yanlış yönlendirebilirler.fayda yerine zararını görürsün.fotoğrafını koyabilirsen daha sağlıklı çözümlerle karşılaşırsın.koymazsanda bi doktoraa görünsen daha iyi olur.

5. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    güvercin göğsü bir hastalık doğuştan gelen... öyle biliyorum... ameliyatsız da geçmiyor!

Sayfayı Paylaş