Karın Kası İçin Önemli

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ardaaaaa tarafından 13 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 9 aydır bu sporla uğraşıyorum bugüne kadar hep karın kaslarım için setli programları uyguladım 3x 20 vb ama istediğim verimi alamadım. Ve bundan sonra artık yeni bir şey deniyeceğim Çok çeşitli karın egzersizi ve bir kerede yapabildiğim kadar yapıcam sizce daha fazla yararı olurmu bu yolu seçen varmı ?mesela 3x30 değilde tek seferde 40 yada yapadiğim ne kadarsa...

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları belirginleşmedi bile daha önce dediğim gibi setler halinde çalışıyordum .Bugün üst orta alt karın egzersizleri yaptırım tükenene kadar 1 kerede 1 ay böyle denicem.. Plak denemedim hiç nasıl yapılıyorki o elinde ağırlıkla mekik çekmek bir tane ağırlık takarak kulladıgım crunch makınası var zaten o yeterli olmazmı ?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    declıne gogus çalışma sehbasında ayagını gecır agırlık plakı al ensende veya basının ustunde tut in kalk etkısını gordum önerırım.

5. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tamam denerim teşekkürler.

6. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Bu bahsettiğiniz çalışma disklere ciddi yük bindirir, sakatlıklara sebep olabilir.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kaç aydır uyguluyorum öyle bır sorunla karşılasmadım karşılanda gormedım kısı tecrubelıyse yapar uygular zorluyorsa yapmaz benımkı önerı bosuna yorulana akdar mekık cekmesı gereksız cunku agırlıkla kasa hacım versın dıger kasları nasıl çalışıyorsak karınıda oyle calısalım

8. tribal

tribal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    8 mins abs diye arat eski bi video çıkıyor. gayet başarılı.. tavsiye ederim. tabi karın kasının görünmesini istiyorsan yağ oranını düşürmen lazım.

9. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    karın kasları diğer kas grupları gibi hemen cıkmaz eğer uzun vadede haala çıkmıyorsa ya gerektiği kadar kardiyo yapamıyorsunuz yada gerektiği gibi beslenmiyorsunuz demektir cünkü karın kaslarının cıkması tamamen o kas grubu üzerindeki yağ durumu ile ilgilidir. en zor cıkan kas grubudur ve cok kolay kaybolur nankördür yani biraz. bunun icin cok düzgün bir şekilde beslenmelisiniz düşük karbonhidrat ve düşük yağlı beslenmeniz gerekir ve ya yoğun bir idman programı yada kardiyo ile desteklemeniz gerekir beslenmenizi bunların dışında üst karın ve alt karın olarak düzenli bir şekilde çalışırsanız istediğiniz karın yapısına ulaşabilirsiniz

Sayfayı Paylaş