1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Karın gelişimim Hakkındaki yorumlarınız ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    http://e1209.hizliresim.com/11/y/dk1h6.jpg
    http://e1209.hizliresim.com/11/y/dk1l8.jpg
    http://a1209.hizliresim.com/11/y/dk1n5.jpg

Arkadaşlar 2.5 Aydır Karın ağırlılı bir antreman uyguluyorum iyi bi beslenme şeklim var en azından almam gerek proteini alıyorum Önceki fotoğraflarım yok ama şöyle söyleye bilirim düz ve zayıf bir karnım vardı 2.5 ayda sizce bu gelişim iyi mi ve daha üstüne nasıl birşeyler kata bilirim hacim olarak yol gösterirseniz sevinirim..

Boy.185 Kilo 63 Yaş 17
    .

2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Bende başladığımda 175 cm ve 50 kg'dım senden de zayıftım belkide. Zaman ve sabır gerekli ancak şunu söyleyebilirim genetiğin güzel birazda kiloya ihtiyacın var. Yola devam, daha bir şeyler için çok erken 6. aylarında fotoğraflarını görmek dileğiyle.

Başarılar.

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
  4. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gayet iyi

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Sağol enya yorumlarınız gerçekten hırslandırıcı üzerine nasıl hacim daha fazla kata bilirim yapmam gereken nedir fikirlerinizi bekliyorum. :)

6. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    spordan önce karbonhidrat ile enerji depolayıp spordan sonra protein ağırlıklı beslenmelisin bu şekilde ulaşabileceğin en üst seviyeye ulaşabilirsin hayatına diyet diye birşeyi kesinlkle sokma çünkü diyet kelimesiyle beyin pek anlaşamaz sürekli bozmak ister ;) hayatından ekmek ,tuz, ve şekeri çıkartabilirsin bunları doğal yollardan almayı sağlayarak diyet diye tabir ettiğimiz şeyi sağlıklı beslenmeye çevirerek uzun vadede benim aldığım sonuçlara ulaşabilirsin başladığımda 52 kilo olan ben şu an 76 kiloyum ve bana göre de fit bir vucudum var profilimden bakabilirsin ben bunu 2 seneye yayarak yaptıklarımı hayat felsefemden sayarak uzun sürede başardım hayatta hiçbirşey imkansız değildir saygılar...

7. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Vücudun garçekten çok iyi keşke senin dediğin gibi başara bilsek ama istedikten sonra olur diye tahmin ediyorum. Zaten günlük hayatta şeker abur cubur tüketen biri değilim ekmek kahvaltıda genelde protein + karbo öğünler genelde peki bu durumda karboyu kısmalımıyım yoksa karbo protein aynı anda devammı çünkü zayıfım karboyu kesersem gelişmez kaslar diye tahmin ediyorum ama six pack içinde karboyu kısın diyorlar anlayamadım o ikilemi ? :D

8. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    six pack olayı biraz uğraşlı birşey yani ben kilo alabilmek için belli dönemlerde yoğunlaştım beslenmeye çünkü bu sporda aslında kilo almak istiyorsan mideni hiçbir zaman kazıncak kıvama getirmemelisin yani birşeyler yemelisin sürekli + olarak six ğğacklerim gider diye kasma kendini sen ne kadar gıdana değer verirsen onlar o kadar güçlenir kaybolmaz yani ... eğer ki bir miktar görünümleri azaldı o zaman kardioya ağırlık verirsin olur biter ama öncelik beslenme six pack en zor çıkan şey derler ama aslında en önemlisi diğer kısımları büyütüp parçalı görüntüye kavuşturmak yoksa önüne gelen her yağsız insanda six pack çıkar ;) dediğim gibi gıda çeşitliliğine önem ver kilo almak için karbonhidratı kısma bana kalırsa çünkü ben karbonhidratı ne zaman kıstım o zaman gelişimim yavaşladı bunu sana tecrübeyle sabitleyebilirim :) vucudun gelişmesi için protein ne kadar önemli ise karbonhidrat ta o derece önemlidir çünkü tek başına protein vucutta işlev yapamaz sporunu yapıyorsan karbonhidrat kısmana gerek yok tabi bu pasta çörek yiyeceğin anlamına gelmiyor :) ben makarna pilav türünden bahsediyorum :)

9. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Sağol Teşekkürler yorumların için karın antremanını nasıl yapıyordun son olarak bunuda sorayım kaç gün kaç dk hangi hareketlerden oluşuyodu ?

10. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yağsız kilo alımında abs daha mı belirginleşir yoksa üstü kapanırmı ondan biraz çekiniyorum açıkcası sizce kilomu almalıyım daha net olmalaırı için ?

11. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Ağırlıkla Abs'lerini Çalıştır.Mekikle Yağ yakamazsın sadece acıtır ve hareketlendirirsin.Şekillendirirsin.Büyütmek İstiyorsan Yemek Ve Ağırlıklı antreman yapman gerek.

12. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Kaslarına hacim verirsen daha güzel gözükür

13. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Şuan evde yapıyorum karın hareketlerini bayramdan sonra salona başlıyacağım sanırım . evde dambll ile göğüsüme yakın tutarak yapa bilirim ancak.

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Karboyu kesince resmen görüntüleri kayboluyo yada bana öyle geliyo :( :)

14. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Jesus bunu beğendi.
  15. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar evde yaptığım çalıma sonuçları arkdaşlar spor salonuna bayramdan sonra başlamayı planlıyorum yorumlarınızı bekliyorum.

16. Aurora

Aurora Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yagsız bir yapıya sahip olman nediyle kısa sürede belli olmaya başlamış başarılı yani
    Boyunu göre kilon çok az ama

17. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    2.5 ayda sıfırdan geliştirmişsin kendini.Gayet güzel gelişmişsin.Ağırlıklı antreman yapıp proteininide alırsan yaza bomba gibi olursun.

18. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen yağsız vücudum var sadece en altta 2 3 cm bi yağ var deri o da herkeste var diye bilirim orayı yaza doğru kaslara hacim kazandırdıktan sonra alt karın ve kardio ile düzene sokucam inşallah

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:10 ----------

Salona başlıycam inşllah bayramdan hemen sonra orada ağırlıklı çalışıcam protein alımı yüksek zaten şuan biraz kilo hacim katmam gerek kaslara .

19. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Alt karına yüklen biraz hocam.Youtube a level 2 yaz çıkan abs programını tavsiye ederim.

20. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Oradaki hareketlri uyguluyorum evde kendim ağırlıkla dambl alarak göğüsüme çekiyorum gelişimde yararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş