Karın deri sarkması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve t3amsah tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar forumda araştırmama rağmen doğru düzgün birşey bulamadım bu konu ile ilgili karın egzersizlerimide yapıyorum.Alt göbekte daha yağ var bilerek 1 haftadır diyet yapmıyorum yaptığımda vücudumun sarkabileceğinden korkuorum.3 4 yıl önce 107 kiloyu görmüştüm o zamanlar çatlaklar oluşmuştu1 yıl içinde 85 kiloya indim ve 2 ay öncesine kadar 85 kiloydum 78 kiloya kadar indim tekrar 2 ayda fakat bu deri sanırım peşimi bırakmıcak.Karın egzersizlerini yapmaya devam edicem.Bunun dışında yapmam gereken bişe varmı krem, korse, yada doktor eğer doktora git derseniz hangi poliklinkten randevu almam gerekli devlet hastanesinden onuda söylerseniz sevinirim.Karın kası için daha da kilo vericektim ama şuanda kararsızım.Ayakta dururken fln problem olmuyor fakat oturduğumda yada şınav çekerken derinin aşşağı doğru resmen indiğini görüorum.Ameliyat dışındaki çözümleri yazarsaniz sevinirim.Çok karın egzersizi yapsam toplanır mı acaba.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
  2. loppaz

loppaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim de aynı sorun var. 3 ayda 110 kilodan 95 kiloya düştüm. çok zayıflamadım ama göbek bölgesi aynı bu resimdeki gibi benimde çizgi çizgi çatlaklar oluştu. vücut derim sanki üzerimde hırka varmış gibi oldu :) diyete ara verdim. vücut kendini biraz toplasın diye düşündüm. yeşil çaydan filan bahsediyorlardı bi ara yeşil çay içince deri hücrelerini düzenliyor diyorlardı. duymuştum bi yerlerde bu konuda bilgisi olanlar yazarsa burada çok iyi olur.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    zamanla düzelir ama disiplinli olacaksın
    yağlı besinlerden abur cuburdan gazlı şekerli içeceklerden uzak dur
    kardiyo+vg çalış
    yıllar sürsede pes etme

kill_bill bunu beğendi.
  4. korkmazyigit48

korkmazyigit48 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    düzeldi mi yillar sonra yazıyorum ama aynı sorunu ben de yaşıyorum bu sarkmalardan kurtulmak istiyorum yardımcı olur musunuz

5. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    demir eksikliğinden olabılıyor böyle şeyler çinko falan almalsıınız

6. korkmazyigit48

korkmazyigit48 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları: