Karın bolgem cok yaglı [37 kilo werdikten sonra :D]

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve drahte1905 tarafından 24 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ewet beyler isterseniz resimde koyarım ama genel hatları ile konu su

Ac kalarak bizzat ac kalarak 37 kiloyu yaklaşık 7 ayda werdim bunun 15 i birbucuk ayda kendiliğinden cıktı

Su anda kollarım lastik gibi karnım rezalaet alt bacaklar sıkı ustbacaklarda onden sıkı arkası gevsek

Kalca ile gobel felaket gogusler nispeten daha iyi bu arada 1.78 73.5 kiloyum eskiden 111 kiloydum herneyse formumu 2 aydır koruyorum hiç derdim yok yemek konusunda diyet takıntı haline geldi elimi neye atsam hemen bırakabiliyorum kontrol edebiliyorum kendini o durumdan sorun yok

Benim sorunum en azından ilk etapta bu karını nasıl ertir kalcayı nasıl sıkalastırız

Bir programım war ama unuttum onu yarın yazarım bu arada 3. haftam bu işte daha yeniyim onunda yarım haftasında belimi sakatladım bu yuzden artık yuksek kılo kaldırmıyorum yavas yavas yol alıcagım artık 3 x max mekik cekiyorum bir kac sey daha war karın için su anda 120 mekik fln cekiyorum 50 50 20 fln cekiyorum cok zorlamak istemiyorum esiden 200-250 tane cektiğim bile oluyordu ama ertesi gunu kaybediyordum kaslar acıyordu hergun azar azar arttırıcam hayvanlık yapmamaya calısıyorum ama bu hafta sonuna 200 u bulurum gunde herneyse

Ewde GNC nin L-Carnitine ini buldum bunu kullansammı ? baska marka onerileriniz nedir ? CLA kullanayım diorum supplementler.com da karın yani abdomin için yararlı diyor ama forum genel olarak memnun kalmamıs neden bole bir tezat war acaba ? Bu arada kilo werirken zaten Chitosan ile bilimumum GNC urunu kullandım sonra kestim simdi kullanmıyorum

Bu arada hala dikkat ediyorum yediklerime arada makarna sokuyorum aralara et agırlıklı besleniyorum bazen sebze yiyorum fln ama arkadaslarım hala az yediğimi fln soyluyor ayrıca spordan sonra kaslarıma bastırınca acıyor az yedigim için boyle bişi olusuyor olabilirmi ? Yada BB yaparken aynı anda diet yapmanın bir zararı warmıdır ?

Durumu en acık sekilde yazmaya calsıtım birde bana tavsiye ediceğiniz ürün onaylı kanıtlanmıs saglıga cok zararı olmayan bişi olursa ne kadar olursa alcam kıydım paraya thums:

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aksi ispatlanana kadar teorik olarak bölgesel yağ yakımı yoktur..

forumda kilo verme , zayıflama , l-carnitin, diet, kilo verirken bb yapmak üzerine birçok başlık var.arama özelliği bunun için..

lütfen forum kurallarını okuyalım ve arama özelliğini kullanalım..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş