karın bölgesini ne yapsam?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Blackice tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar
    3 aydır yapıyorum vg gelişmeler güzel
    lakin şöyle birşey var. belim çok ince. 72 santim fln.

hocam çok fazla karın çalışması vermedi. sadece ısınma amaçlı şu -şimdi adını bilemedim- 45 derecelik koltukta 4x30 mekik çekiyorum. ama ben şöyle adonisim olsun baklavalarım olsun -ki baklavalarım zaten zayıflıktan ötürü gayet belirgin:)- dedim hocam bana biraz daha ver. o da bana 2 hareket daha verdi.

açıkçası zaten ince olan belimi karın çalışarak eritecekmişim gibi geliyor ve o yüzden neredeyse hiç girmiyorum karın hareketlerine. bir de çok enerji istiyor zaten zayıfım iyice erimek istemiyorum kalori yakarak. sadece işte o 45 derece mekiği çekiyorum bırakıyorum. ki ona rağmen düz durduğumda baklavalar gözüküyor çok abartı olmasa da.

sizce ne yapsam. böyle devam mı etsem daha sonra mı karın bölgesine yoğunlaşsam? yoksa karna da abansam mı?

2. blokmakinesi

blokmakinesi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    madem bu kadar zayif ve incesin.. yaglanmadan kutleni artir genis hacimde six packlari cikar :)

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şu karın ve bacağı ayırmayın artık vücuttan :)
    Diğer bölgelere nasıl önem veriyorsanız onlara da aynı muameleyi yapın,gelişmeyi göreceksiniz..

Sayfayı Paylaş