Karın bölgesini günde birden fazla çalıştırmak?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karakayaysf tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Cümleten hayırlı günler diliyorum. Şimdi başlığı biraz açalım.

Hergün mekik çekiyorum. 4x13 seklinde; fakat bu bana yetmiyormus gibi geliyor yani mekik'i çekerken sonlara doğru yanma oluyor tabi ama her yemekten sonra sanki karnımda yağ birikiyormus gibi psikolojik olarak belki de mekik çekmek istiyorum, çok acayip bir durum. :D

Gün içersinde bu mekik'i sabah ve akşam şeklinde çalışsam bir sakıncası olur mu ? Ya da kasların gelişimi yavaşlar mı ? Biraz aydınlatırsanız sevinirim.

boy:1.74
    kilo:60

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o mekık yemegı erıtmıyorkı bosa cekıyorsun hanı bıde yemekten sonra cekmen cok buyuk hata nasıl cekıyorsun ben 2 saat sonra cekıyorum agzıma gelıyor yedıklerım artık 4 saat sonra ceklmeye calısıyorum

her gun cek ama gunde 1 kereden cok cekme faydası olcagını sanmıyorum oda dınlenmelı

3. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yemekten sonra demek istediğim arada tabi ki bosluk var en az 1.30 saat.
    belirtmem gerekiyordu kusura bakmayınız

4. tropicalpunch

tropicalpunch Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kası bir kere çalıştırıp tam çalıştırman daha iyi olur bir sabah bir akşam çekmenin bir faydası olacağını sanmıyorum.

Mümkün olduğunca yavaş çek hızlı çekersen pek yanma hissetmezsin ya da sonlara doğru hissedersin. Mümkün olduğunca dinlendir kaslarını yoksa büyümezler.

karakayaysf bunu beğendi.
  5. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ben günde 3 defa farklı şekillerde mekik çekiyorum ve benim karnımda kas olmaya başladı hiçbir zararınıda görmedim sende yemekten 3 saat sonra falan çek bişey olmaz günde 1 kere banada yetmiyor günde 1 kere yaptım 1 ay boyunca kaslarımda küçülme meydana geldi şimdi düzeltmeye çalışıyorum

Sayfayı Paylaş