Karın bölgesinde yağlanma yok ama göbek var [yardım]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Random7 tarafından 19 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Random7

Random7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle herkese iyi günler.Bu sporu 3 aydır yapıyorum.Karın bölgesinde yağlanma yok kendimi kastığımda tüm kaslarım ortaya çıkıyor ancak bırakınca göbeğim var.Kilo almak için extra besleniyorum bunun bir etkisi var mıdır?Ya da hafta bir arkadaşlarla içtiğim bi iki bira buna mı sebep olur?yardımlarınız için teşekkürler

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    İlk olarak Biranın etkisi olur mutlaka..ancak ben ne çok içen gördüm ve kupkuru vücutları var..yani temel reis gibiler:)..ama bazılarda göbekli oluyor onada bira göbeği diyorlar nekadar doğru bilmiyorum...

sen kilo almaya çalışırken mutlak suretle yağ olarakta klo alıyosun bu kaçınılma zoluyor malesef..işte bizim amacımız minumum yağ almak...

bahsettiğin göbek ise..olacaktır..onuda cardio ile ve düzenli beslenme ile +ağırlık idmanalrı ile haledeceksin...

kısa sürede olmaz belki ama sonunda olacaktır ;)

Random7 bunu beğendi.
  3. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Karnın şiş olabilir öğünlerini çoğaltıp azar azar yemeyi dene biradan uzak dursan iyi olur mideyi şişirir hemde yağlanmaya zemin hazırlar karın kaslarına görünmesini istiyosan

4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    karın kaslarının görünmesini istiorsan yemene icmene dikkat etceksin sıkı antreman yapcaksın ve kardiyo ile antremanını destekliceksin hiit yağ yakımında etkili bir kardiyo yöntemi bunu deniyebilirsin yağlı tuzlu şekerli şeylerden uzak durcaksın

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  6. Random7

Random7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler yorumlarınız için.Dediğiniz gibi 3 öğün beslenip yoğun besleniyorm o şişiriyor olabilir

Sayfayı Paylaş