Karın Bölgesi Sarkma ile ilgili

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve murattdj tarafından 6 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murattdj

murattdj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 18
    Boyum : 1,76
    Şuanki kilom : 88

Herkese selamlar saygılar öncelikle , forumda yeni sayılırım uzun süredir üyeyim ama bu ilk mesajım olucak . Benim sorunum ve merak ettiğim şey , ben 122 kiloydum 1.5 sene önce falan futbolu çok seviyorum neredeyse aşığım diyebilirim ve futbol oynayan bir arkadaşımın büyük destegiyle kilo vermeye karar verdim ve bir spor salonuna yazıldım diyet yapıp salona gidiyordum işte haftada 4 gün falan neyse burayı kısa geçiyorum bu 1.5 senelik süre içerisinde 39 kilo verdim ve 83 kiloya kadar düştüm ama vücudumda çatlaklar oluştu tabi kilo aldığım sürede , bu kiloları verince karın , kalça ve bel bölgelerim geniş kaldı çok yumuşadı ve sarkmalar oldu 1-2 aydır'da salona gitmiyorum bu sarkıklar canımı çok sıkıyor ve bütün moralim motivasyonum bozuldu , yemek yemeye başladım . Merak ettigim şey ise sıkı ve düzenli cardio ,egzersiz ve beslenme ile bu bölgelerimi sıkılaştırıp toplayabilirmiyim ? Söylediğim gibi futbolu çok seviyorum ve bir takıma girmeye çalışıyorum suan ama sporu bıraktım yemek yemeye başladım kilo almaya baslıyorum . Eğer düzenli cardio egzersiz programı ve beslenme ile sıkılaşabileceksem tekrar sıkı çalışmaya baslıyıcam ama moralimi bu sarkma yumuşamalar çok bozdugu icin spor yapmak koşmak içimden gelmiyor moral hiçbişey motive etmediği için halsizim gibi geliyor hergün. Bu olayı yaşamış tecrübesi olanlar yada bu konuda bilgililer Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok Teşekkürler Saygılar ..

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benim düşüncem spora devam etmen çatlaklıklar ufak tefekse normal bende 25 kg verdim koltuk altımdan bicepslere doğru hafif çatlıklar var örümcek ağı gibi bide hafif belde var bunlar moralini bozmasın yaşın genç deri zamanla sıkılaşır öyle aşırı deri sarkması yoksa aşırı varsa zaten ameliyatla kesiyorlar ama her durumdada doktora görün ve sporuna devam et yaştan dolayı zamanla sıkılaşıcaktır diye düşünüyorum derinin hocamda aynısı bana söylemişti hafif yumuşaklık vardı karın bölgemde şimdi daha sıkılar.

murattdj bunu beğendi.
  3. murattdj

murattdj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için evet yaşım genç bende sürekli sporun içinde olursam toplayacagını düşünüyorum ama birde işin gerçeği var tabi işin gerçeğini ögrenmek için böyle bişey yaşamış birileri varsa diye bu konuyu açmak istedim , inşallah fitness hocalarımızda fikirlerini söylerler .

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?t=1428&highlight=%E7atlak
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?t=38299&highlight=%E7atlak

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş