Karın şişliği ve metobolizma yavaşlığı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FuKaGa tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar arkadaşlar ben spora ve beslenmememi düzene sokmaya yaklaşık 3 ay 10 gün önce başladım. Toplamda 2 hafta diyete 1 haftada spora ara verdim
    ( spora ara verdiğim hafta diyete ara verdiğim haftayla aynı hafta ) toplamda 12,5 kilo verdim 94,5 den 82 ye düşdüm. göbeğim baya bir indi ama daha fazla inebileceğini biliyorum. Fakat şu aralar göbeğim baya bir şişti ve metobolizmam zaten yavaşdı daha da yavaşladı. Nerdeyse 3 - 4 gündür ihtiyaç gideremiyorum ve buda şişkinliğe yol açdı karnım bayabir şişti ve gerçekden çok kötü bir hal aldı. size sorum metobolizmamı nasıl hızlandırabilirim bu şişkinliği nasıl giderebilirm

Buda günlüğüm: Yağ Yakım Günlüğüm | Sayfa 7 | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Spor yaptigin icin metabolizman hizlidir zaten. Senin sorunun bagirsaklarinla. Protein agirlikli beslenme kabizliga neden olabiliyor. Bu sebeple ara öğünlerine bagirsaklarini calistirici incir veya kayisi ekleyebilirsin ve tabi ki bol su! haftada 1-2 defa içecegin kefir de bagirsaklarini duzene sokacaktir. Kefir sevmiyorsan ara ögunlerine probiotik yogurtlar ekle(activia vb).

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş