Karın çalışmaya başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Toofast tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Toofast

Toofast Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar. Uzun zamandır evde dumbell ile göğüs ve kol çalışıyordum.
    şimdi bunlara kanat ve karın çalışmaları da ekliyorum. Fakat karın konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

Öncelikle dün, karın kaslarımın ne durumda olduğunu denemek amaçlı normal bir 4x12 setlik mekik çalıştım.

Şu şekilde;

İlk sette çok rahat bir şekilde, setin sonuna kadar 45'lik açı yapabilecek şekilde kalktım.
    İkinci sette 45'lik açıya ulaşamadım, karın kısmında hiç ağrı veya zorlanma hissetmedim fakat bir önceki sette kalktığım kadar kalkamadım.
    Üçüncü set biraz zordu. İlk sette kalktığımın yarısına kadar anca kaldırabildim kendimi. Ayrıca bu göğüsün tam arka hizasındaki, kamburluğun oluşabildiği taraf ağrımaya başladı.
    Dördüncü sette de 3 ile aynıydı. Karnımda herhangi bir zorlanma falan yok, kasılma durumu da yok.

Önerileriniz nedir?

2. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
  3. Pfizer

Pfizer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben senindediğin yarım mekikten 3x50 yapıyorum 15 yaşındayım biraz daha arttırabilirsin gibime geliyor

4. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aynen 8min abs çalıs burak demiral önermisti faceden

5. Toofast

Toofast Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu 8 min abs video'sundan çalışmaya başladım 1 haftadır toplam 3 gün. Fakat şöyle ki sonlara doğru boynum öyle bir ağrıyor ki. Karında problem yok. Resmen karın hareketini boyun ağrısından dolayı yapamıyorum. Nedeni ne olabilir? Boyun kasları ağrısı?

Sayfayı Paylaş