Karışımı şişede saklamak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sevketm tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    BB idmanına okul çıkışı gidiyorum dolayısıyla eve uğrayıp supplement içemiyorum ant. öncesi ve hemen sonrasında

Sabah evde karışımı hazırlayıp pet şişeye doldursam ant. önc sonrası içsem şişede 4-5 saat beklediği için bir sorun olurmu?

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 tane var bu konudan, aratma yapsaydın sonucu bulurdun. Bir sorun olmaz ama mümkünse sadece tozları hazırla sıvıyıda başka bi yerde beklet daha iyi olur.

3. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    zuzu aradım ama bulamadım demekki gerekli anahtar kelimeleri girememişim

neyse ben mikserde karıştırıyorum tozu ayrı sıvıyı ayrı yerde taşırsam karıştırama hem öyle çok uğraştırıcı olur

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "sevketm" Karışımı, temiz bir kaba koy,Pet şişe vb.. Hava almamasına dikkat et, ve olanağın varsa seri bir yerde muhafaza etmeye çalış,
    Bu havalarda sorun olacağını sanmıyorum fakat yinede ısıdan uzak tutmaya çalış, bunları uygularsan herhangi bir sorun olmaz....

5. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki karışım sıvıda beklerken herhangi bi deformasyona uğrarmı veya torulaşma gibi, sonuçta 4-5 saat bekleyecek

6. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Bu genelde kullandığın ürünün kalitesinede bağlı,tortulaşma olayı olabilir fakat içmeden önce karışımı çalkalayıp öyle içebilirsin,Tortulaşma olayınında kolay kolay olacağını sanmıyorum, bu olay genelde, ilk karışımı hazırlarken iyice karışmadığında meydana gelebilir, imkanın varsa mixer yardımıyla karışımı hazırlamanda fayda var....

Sayfayı Paylaş