Karışık mı Tek Tek mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AhmetEmin tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AhmetEmin

AhmetEmin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayseri
    Başka konuları gezerken farkettiğim ve cevabını göremediğim için konu açma gereği hissettim.
    Ramazan sonunda creatine-protein almaya baslayacaktım.bunu creapure ve optimum gold la yapmayı dusunuyordum ancak 'Hardline Zone' isimli ürün biraz kafamı karıstırdı.icinde hem creatine hem glutamine hem carbo. hem prot. var.ve yanılmıyorsam creatinin glutaminele birlikte ve carbo. alimina dikkat edilerek alınması oneriliyor... kafam gercekten karısık yardımcı olursanız cok sevinirim

2. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Protein - Creatine - Glutamine- Multi-Vitamin.thums: Diğerlerine gerek yok şimdilik.

AhmetEmin bunu beğendi.
  3. AhmetEmin

AhmetEmin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayseri
    teşekkür ederim peki önerebileceğiniz bi marka varmı multivitaminve glutamine icin
    :)

4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Glutamine Supplementler.com daki herhangi bir ürünü alabilirsin.3 aşağı 5 yukarı aynı değerlere sahipler ancak.Onların da kendi içinde komplex yavaş sindirilenleri var onlar yeni başladıysan senin için uygun olmayabilir.Bence başlangıç için Hardline glutamine(Toz formu).
    Multivitamin de LİFETİME ya da BİOTECH olabilir başlangıç için hem senin için hesaplı da olur

AhmetEmin bunu beğendi.
  5. AhmetEmin

AhmetEmin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayseri
    çok teşekkür ederim hepinize. konu kitlenebilirmi acaba?

Sayfayı Paylaş