Kapı Barfiksi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Pretended tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pasific Spor'dan Squat Rack + 5 açılı ayarlanabilir sehpa aldım (600 TL). Sağlam olduklarını okudum bir kaç yerden. Yarı yarıya daha ucuz olan spor istasyonlarından daha mantıklı geldi.

Şimdi bunun yanına hazır indirime gitmişken HB.com'dan 50 KG'lik Delta ağırlık seti alacağım ama sanırım bir barfikse de ihtiyacım olur değil mi?

Eğer olacaksa şu sayfadan hangisini önerirsiniz, fonksiyonellik açısından ?

Şimdiden teşekkürler.

2. osman30

osman30 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba pretended sende benim gibi evde çalışıyorsun sanırım thums: bende her ikisinde de var hem kapı barfiksi hemde multifonksiyonel kapı barı.2 side kullanışlı ancak multifonksiyonel kapı barı daha geniş tutuş imkanı sağlıyo. ben ayrıca kapı barfiksiyle klasik barfiks dışında recline pull hareketini de yapıyorum.sen squat rack aldıysan eğer rack te de yapabilirsin o hareketi.yani multifonksiyonel olandan almanı tavsiye ederim onla bi kaç farklı tutuşta barfiks çekebilirsin. istanbul da yaşıyosan sirkeci de bulabilirsin onu daha ucuza. bu arada rack i kullanmaya başladın mı

3. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    osman paşa, rack ancak c.tesi günü geliyor, iple çekiyoruz.

Ben de multfonksiyonel daha akılcı diye düşünüyorum da işte bizzat adres göstererek "şudur" diye öneride bulunabilir misiniz diye soruyordum.

Evet evde çalışıyorum. Spor salonlarını takip etmek benim için imkansız. Sadece hoca yardımı satın alacağım onlardan.

İlgin için teşekkürler.

4. osman30

osman30 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu rack olaylarını bende baya bi araştırmıştım geçen ay. sonunda power rack almaya karar verdim.ama yurt dışında her garajda bulunan o kafes sistemini burda bulmak çok zor yani bir iki marka var onlarda içime sinmedi. şu an bi demirciye yaptırıyorum istediğim gibi . iyi çalışmalar memnun kalırsın umarım aletten

5. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla finspor'da bir power cage mi ne vardı. 1100 tl fiyat biçtiler. Şaştım kaldım. Demirin içi neyle dolu merak ettim.

Tanıdık falan olmadığından ötürü sipariş yoluna gittim ben. Zaten çok bildiğim şeyler de değil, biraz fikrim olsa ben de kendim yaptırırdım da. Tek başıma çalışacağım için sağlam bir güvenlik lazımdı, bu oldu. İdare edeceğiz artık.

Teşekkürler, sana da iyi çalışmalar.

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    benim bi arkadaş hb.com dan kapı barfiksi aldı 130 cm olandan baya memnundu.110santim küçük olmuştu.130 cm olanı öneririm

7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
  8. Pretended

Pretended Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nereye nasıl monte ediliyor bu, emrah ? Ne kadar dayanıklı? Ahşap kapı çerçevesi (eşiği, her neyse) buna dayanır mı bir fikrin var mı ?

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş