Kapı barfiksi karar veremiyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve memet21 tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. memet21

memet21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    KApı barfiksi alacam beyler aşağıda 3 link var zaten ilk ikisi aynı galiba ya da ben öyle sanıyorum siz bir bakın fiyat benim için o kadar sorun değil ama ilk deneyemimde kapıya uygun olmazsa veya beceremezsem takmayı çöpe giden para az olsun istiyorum
    not: girişteki çelik kapıya takmayı düşünüyorum üst pervazda normal kapı gibi çıkıntı var oraya takılması tercihimdir.
    aşağıdakilerden hangisni alayım veya başka tavsiyesi olan varsa söylesin
    http://www.kapibarfiksi.net/ = Iron Gym Kapı Barfiksi Fiyatı - Taksit Seçenekleri | Hepsiburada

Delta DS 1325 Çok Fonksiyonlu DeluxeKapı Barfiksi -Mekik & Şınav Çekme Aleti | hızlıal.com

dipnot:konu yanlış yerdeyse taşınabilir

2. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Ofisten bir arkadaşım hepsiburadadan ilk linktekini aldı, 83 kg olmasına rağmen çalışıyorum demişti, deltayı hiç bilmiyorum.

3. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Bende cosfer marka koridor barfiksi var iki duvar arası kurulum yaptim demir gibi saglam 85 kg yum cok rahat calisiyorum kapi barfiksinin ahsap gövdeyi çatlattigina dair cesitli yorumlar var

4. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Çatlatmadan ziyade, bazı kapılarda o çerçeve dekor amaçlıdır, bazılarında ise masif ahşaptır, masif olanlara genelde bişey olmaz, ama dekor yani ince mdf ya da kalıp presse direkt aşağı iner. Sizin dediğiniz sistemde ise dübel atmak mecburidir, atmadan sıkıştırınca herhangi bir kaymada boyayı yıpratır. Yani bir yerlerden feragat etmek gerekiyor. Tavandan monte olanlar dadüşünülebilir.

5. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3

Ben dübel kullanmadım kiracı olduğum için duvarı delmek istemedim sıkıştırılacak kısıma duvarı zedelemesin diye elektronik eşyaların içinden çıkan ince köpük yerleştirdim sonra ingiliz anahtarı ile sağlam sıkıştırdım duvarda bir deformasyon görulmüyor sağlamlik noktasinda bir problem yok kayma hiç yok ama duvara sabitlenmiş sistemler kesinlikle daha iyi

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  6. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Hepsiburadadan aldım 75 kg civarıyım 1,5 yıldır bir şey olmadı. Geçen arkadaş asıldı sallandı falan kapının üst kısmı kırılacak gibi oldu sadece yan odaya takmaya başladım :) İnsan gibi kullandığın sürece sıkıntıyok :)

7. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Bende de var kapı barfiksi 2 hafta oluyo alalı kapıya takılanlardan hiç bi zararını görmedim. 20 liraya aldım kargo dahil bişe olursa da şınav çekerim aletle o bile kar :D tak kapıya Mekik çek

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  8. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    IRON GYM XTreme + BARFİKS DECATHLON - FITNESS_Fitness Ekipmanları Fitness -...

sorulan model gibi ucuzlarından da kullandım.duvar arasına olanınıda kapı arasına olanıda.geniş tutuşta dirseklerin duvara yada kapıya değmediği bir genişlik şart.verdiğim linkteki modeli yeni aldım kullanıyorum.duvara sabitleme aparatıda var.kapıda da güvene alabilir yada kapı kasası olmayan kapı şeklinde açılmış duvarda da kullanabilirsiniz.ağır ve sağlam güven hissi veriyor.pahalı ama bir kere alınacak tavsiyemdir.

Sayfayı Paylaş