************ kandırmacası ..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bruce123 tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaslar ben bu buddy vit. siteisndne alısveris yapıyorum bundan önce nerdeyse 300 liralık alısveris yaptım ne yazıkki bu alısımda cumartesi günü online destektende bildirmeme ragmen eldiven hediye veriliyordu siparis numarasını istediler verdim tamam eldiveniniz siparise eklenmiştir dedi ve suanda simdi kargo geldi içinde eldiven yok aldıgım ürün var sadece ve bunu onlara dediğimde bir dahaki sefere olmaz diyorlar yollayın dedim o zman bizi tercih ettginzi için tesekürler diyor kalpazanlgıın yeni versiyonu

bu siteden bir daha ne alısveris yaparım ne de birisine öneririm meger yollamıcaksın niye siparisinize eklenmiştir diyorsun yazık bunu onlardan beklemezdim ...

2. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bir eldiven hediyesi için bir siteyi tercih etmek ne kadar doğru aslında bunu sorgulamak gerekir. Hediye edilen eldivenlerin değeri 1-3 TL. Kimse 30-50 TLlik eldiven hediye etmez.
    Bahsettiğiniz sitenin sanal mağazası karışık görünüşü bana çok ciddi olmadığının havasını veriyor. Bir sitenin tasarımı ve görünüşü bir firmanın ciddiyetini gösterir.

Sayfayı Paylaş