kanatta ve trisepsde garip bir his

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve timothydalton tarafından 13 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. timothydalton

timothydalton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar ,

forumu uzun zamandır takip etmekteyim ; ama bu ilk mesajım ... sakatlanma mevzu ile alakalı olması da pek hoş değil .

neyse ,
    ben 17 yaşındayım , 184 cm ve 94 kiloyum . yazları bb yapmama rağmen bu sene bu işi sürekli olarak devam ettirmeyi planlıyorum .

sorunuma gelirsek :
    bundan 10 15 gün önce ( hareketi hatırlamıyorum ; ama enseye çekiş olabilir ) egzersizden birkaç saat sonra sol tarafımda özellikle koltuk altımın üstünde , trisepsle latlerin birleştiği yerde bir çekilme hissi oluyor . ne performansıma ne de genel durumuma bir zararı yok ; ama merak ettim .

o hissi tam olarak anlatmam gerekirse :
    kasın binlerce iplikten oluştuğunu varsayarsak , özellikle triseps ve latleri çalıştırdığım hareketlerde ( enseye çekiş ve dar çekiş ) , kasların gergin durumdan kasılı duruma geçerken birkaç tane iplik kopmuş gibi oluyor. ama kopan eden bir şey yok .
    bu olay bazen göğüs kafesimi şişirerek derin nefes aldığımda oluyor . ve başka zamanlarda da . sinir bozucu bir ağrı . pek önemli değil gibi . ama vakit nakittir . bir an önce tam performans devam edeyim istiyorum .

yardımlarınızı tavsiyeleriniz dört gözle bekliyorum .

şimdiden teşekkürler ve saygılarımla....

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bana ağır çalışma sonrası olan ağrılar gidi geldi esneme yapmadığım zaman banada oluyor

ama lif kopması ciddi bi sakatlıkdır öyle bi şüpen varsa doktora görünmelisin

3. timothydalton

timothydalton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi lif kopması gibi ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum , zira bugün ki enseye çekiş hareketinde olmadı . ama ondan sonra yolda yürürken oldu orası ayrı . bence sorun stretching . basket oynarken de oluyordu ki , bugün iyi bir gerdirme hareketiyle üstesinden geldim . birkaç gün boşum . geçer sanıyorum . ilgine teşekkürler ...

Sayfayı Paylaş