1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kanatsizmelek - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kanatsizmelek tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Kisa degilmis.. demek fotoraflarin acisina göre yaniltabiliyor, zira üstten cekilen resimlerde kisa görünüyorsun..tebrikler ve amacina ulasman dilgeyile

2. Rei Vindicatio

Rei Vindicatio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HUKUK OGRENCISI
    Yer:
    ANKARA
    Sırt,omuz,kol ve karın ıyı bir durumda vucudun estetik duruyor kolları daha fazla kalınlaştırma hantal gosterir vucudunun estetigini bozarsın benim dusunceme gore bu sporda onemli olan estetik ve sen suan bunu yakalamıssın sakın bozma fakat goguslerin kılona ve vucuduna gore zayıf duruyor goguslere agırlıklı vermeni tavsiye ederim.Genel olarak iyisin bu sporun hakkını vermissin.

Sana spor hayatında saglık ve basarı dilerim.

3. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız ıcın tesekkur edrım ama hacımlı vucutmu defineli vucutmu bunun bı ayarı yok sanırım...

4. Rei Vindicatio

Rei Vindicatio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HUKUK OGRENCISI
    Yer:
    ANKARA
    Dostum fotoların altındaki tarihi ileri bir tarih nedeni ne acaba anlayamadım o nedenle soruyorum ?

5. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evvela vücut için tebrikler çok başarılı fakat arkadaşlar beslenme ve kür hakkında ısrarla senden bilgi istemişler ve sende ısrarla cevap vermiyorsun ve alttaki imzandada burası terleyenlerin yeri tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim demişsin madem birlikteysek gizli saklı yok bencil olmamak gerek ufak bir bilgi versen bizimde tecrübelerimiz artacak.

6. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    güzel açılım cevabı bende bekliyorum.

7. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    ben ufaktan vereyim bilgi o zaman.. Growth Hormon..

Tecrübelerimle..

8. serdar1980

serdar1980 Guest

Nereden anladın tecrübelerinle growth hormon olduğunu? bence uzun süreli kürlerle kaliteli steroid kürleri diyorum.

9. shrek

shrek Guest

sevgili kanatsız kardeşim inşallah bacakların iyidir çünkü gerçek başarı komple iyi bir vücuttan geçer

10. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tecrubelerınden nasıl anladın gorwth kulllandıgımı merak ettım...benı yanlıs anladınız kur konusu hassa konu ve konuya gırmek ıstemıyorum nedenı ıse kurlerın yaptıgı etkının kısiden kısıye gore degısmesı oyuzden bu konu hakkında yorum yapmak ıstemıyorum...beslenme konusuna gelınce gunde 1 kılo et +10 yumurta +yulaf ezmesı +pılav yanı sızınde bıldıgınız ve gordugunuz uzere bı bodycinin yemesı gereken seyler..bunları hereksın bıldıgını sanıyorum yanı farklı bısey yemıyorum

11. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sorulmasinin nedeni kaslarin cok net duruyor.sanki deca sustanon pimo gibi degilde biraz daha kaliteli biseyler kullanmis gibi duruyor.ayrica sana kac arkadas sordu neler aliyorsun neyle besleniyosun diye sen aradan o kadar zaman gecmesine ragmen daha yeni 1 kilo et 10 yumurta falan dedin...ilk forum aüye oldugunda yazmissinki burasi terleyenler yeri burda tecrübelerimizi paylasalim.arkadasim sen sana ne ilac aliyosun diyenlere günlerce sonra herkesin bildigi seyler iset testesteron sustanon .... gibi seyler dersen.sana neyle besleniyon diye soranlara herkesin bildigi seyler iste et yumurta falan dersen kim bu forumdan ne ögrenecek,hem diyosunki burda tecrübelerimizi paylasalim hemde arkadaslar agzindan yalvar yakar laf aliyolar nerdeyse.eger senin dedigin gibi o sustanonu o decayi ve et ve yumurtayi herkes biklioysa o zamn biz neden burdayizki...yanlis anlama ama ben sende biraz bencillik gördüm.sen diyosunki ben resimleri koyyum millet bana off süpetr acayip vücut falan desin ama soru moru sormasinlar diye düsünüyon.böyle olmaz.bence biraz daha yardimsever olman lazim...iyi bir vücut basarilar

12. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tebrik ederim arkadasım...
    vücudun gerçekten harika...kanatlar ve sırt çok güzel görünüyor.tek kelime ile harikasın...
    basarılar diliyorum...

13. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gukan arkadasım benım solemek ıstedgımı yanlıs anlamıssın bılgı paylastıkca degerlenır yucelır...ama ılac konusunda ozellıkle yanlıs anlasılmak ıstemıyorum nedenı basıt SAGLIK...sankı ınsanların saglıgıyla oynarım dıye bı korkum var.cunku basıma cok geldı hep dedıler bak bak fatıh bunları kullanıyo vardır bı bıldıgı bızde kullanalım bunun yuku altına gıremem.oyuzden bu konuda cok hassasım uzgunum benım gorusum boyle.dıger konu hakkındda ıse beslenmeyle ılgılı olan yakında neler yazcam okumaktan sıkılcaksınız :)
    ıyı bakın kendınıze sevgıler saygılar....umarım dedımı anlatabılmısımdır...

14. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir şeyi kaçırıyorsunuz.

Sihirbazlar sırlarını ASLA söylemezler... 8)

Fatih arkadaşımızda maşallah MANDRAKE mübarek... :D

15. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bacak fotografı sormuslardı.altım musaıt degıl kusura bakmayın

16. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya derdımı kımseye anlatamıyorum galıba bu konuda acı tecrube yasadım yoksa neden paylamayayım sızınle bılgı paylastıkca degerlenır.....

17. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    valla öncelikle vücut için tebrikler..
    tam anlamıyla oturmuş ve define bir vücut bacak da dahil..
    tartışmalara katılmak istemiyorum aslında zaten sen de uyguladığın yöntemleri açıklamama konusunda ısrarcısın ve sebeplerini de açıklıyosun ama su da bi gerçek senin de söyledğin gibi sen kimseye ben bunu yaptım siz de bunu yapın şeklinde bi tenkid de bulunmuyosun..
    yani sen burda kullandığın ilaçları açıklasan bile kimseyi yönlendirmiş olmicaksın sonuçta sen bu şekilde yaptın diye de herkes böyle yapıcak diye bişey yok..
    sonuç olarak bence sen ne kullandığını açıklarsın bu yöntemleri uygulamak ya da uygulamamak herkesin kendi elinde...
    fazla uzadı sanırım..
    yani bence açıklamanda bi sakınca yok ;)

tekrar tebrikler..
    yolun açık olsun...

18. shrek

shrek Guest

tebrik ederim bacakların kendini iyi sanan coğu vücutçudan iyi ama biz türkler bacaklara cok önem vermeyiz iyi bir göğüs kalın bir kol yeter bize ama bu çok yanlıştır yurtdışında jüri puanları bacaklardan yukarı doğru verirler eğer yarışmaya giriceksen ve hiç ummadığın insanların seni geçmesini istemiyorsan en önemliside iyi olan üst vücuduna yazık olmasını istemiyorsan tam çömelerek yapılan sguattan şaşma bacak ve calfa saldır gerçek başarı comple iyi bir bacaktan geçer başarılar dilerim

19. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam çömelerek yapılan sguattan şaşma...sanırm tam comelme derken bunu kastedıyosun....

20. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    +1

bu sözlerine katılmamak mümkün değil bu arada tanışıyoruz galiba izmir e ege ünü. hastanesine geldiğinde görüşmüştük benim salona gelmiştin umarım hatırlamışsındır çok iyi durumdasın tebrikler

Sayfayı Paylaş