kanatlardaki verimsizlik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    sorum şu yaklaşık 7 aydır düzenli olarak antrenman yapıyorum ama kanatlarda istediğim hacmi yakalayamadım.beraber çalıştığım arkadaşlar filanda aynı şeyi söylüyor.acaba hareketlerimi hatalı yapıyorum.aynı şey kısmi olarak kollardada geçerli.ne kadar yüklenirsem yükleneyim tabi overtraning olmamaya dikkat ediyorum pek de istediğim verimi yakalayamadım.yardımlarınızı bekliyorum.

2. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Programini yazarsan yorum yapilabilir

3. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    chin up 3 xmax
    latpulldown 2x 12
    barbell row 4x10
    deadlift 4x10
    eğik sehpada dumbell row adını tam bilmiyorum 2x8
    straight arm pulldown 7x8

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    geniş tutarak barfiks yapın ilk harekete barfiksi koyun en iyi sırtı gelıstıren ahreket kol ıcınde etkılıdır bıcepsı calıstırır.

5. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ya ben barfix pek çekemiorum max 5 falan çekerim geniş bende lat pull down geniş öne dumbell row low rowing machine bent ower barbell rowing sizce nasıl??

6. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    demişsin bunu bende biliyorum 7 aydır okumadığım kitap girmediğim site kalmadı.zaten sorunda burda o kadar antrenman boşuna gidiyo gibime geliyo.kendimi sonuna kadarda zorluyorum.antrenmanlarda kanatlarımın çalıştığını da hissediyorum ama hala istediğim gibi verim alamadım.

7. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Birşey sorucam, bende bakınıyorum sırt programlarına filan genelde deadlift konmaya başlamış artık hep sırt antremanına, deadliftin asıl vurduğu kısım bacak değilmi? Ayrıca bacak çalıştığın günde deadlift calisiyormusun?

8. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    deglift ile karıştırıyor olabilirsiniz.deadlift arka bacağı hedef alan bi harekettir.

kanat çalışırken hareketlerin negatiflerini yavaş ve hisseder yapın çoğu kişi bu hatayı yapıyor ağır kaldırmak için hızlıca çekip bırakır örneğin lat pull down kanatlara esas vurguyu negatifler yapar unutmayın deneyin farkı göreceksiniz.

Ceyhunn bunu beğendi.
  9. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    anatomik yapının bilinmesi önemli her şeyden önce...kimi "daha uzun lat' lara" ,kimi daha kısa ,tıknaz latlara sahiptir...gelişse bile, lat'ın şekli ,formu ,genel boyutu itibarıyla "yaygın durmayabilir ,yeterli hipertrofi " kasın genel sınırlarından, anatomik biçimlendirme nedeniyle gelişim görsel olarak gözükmeyebilir...

ayrıca ,yine anatomiden ,genetik formasyondan gelen olay olarak bazı kaslar " sağır "olarak adlandırılırlar...yani, geç reaksiyon veren...

*** eğer bi resiminiz varsa yollayın...önden ,arkadan...ancak , 7 aylık sporcu için bu kadar hareket çok fazla...((

10. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    negatif derken ağrılığı bırakma kısmımı?

Sayfayı Paylaş