Kanat antremani hakkinda

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve denisdelisi tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. denisdelisi

denisdelisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    MERHABA ÜSTATLAR. BEN EVDE KANAT ÇALIŞIYORUM AMA KANAT KASLARIM ZORLANMAYA BAŞLAMADAN Triceps KASLARIM ÇOK ZORLANIYOR. MECBUREN VERİM ALAMADAN SETİ SONLANDIRIYORUM. YAPTIĞIM HAREKET İSE ŞÖYLE:

GÖĞÜS YAYINININ BİR UCUNU DUVARA SABİTLEDİM. BU YAYI ALTTAN İKİ ELİMLE TUTUP DİRSEKLERİMİ KIRMADAN AYAKTA VE DUVARA DÖNÜK OLARAK KARNIMA DOĞRU ÇEKİP BIRAKIYORUM. BU HAREKETİ YAPTIĞIMIZ ELET VAR AMA BEN ADINI BİLİP SİZE ANLATAMADIM UMARIM HAYAL KURDURABİLMİŞİMDİR.
    BU ŞEKİLDE YAPIYORUM AMA KANATLAR ZORLANMADAN KOLLARIM TÜKENİYOR. VERİM ALAMADIM... SORUM ŞU GÖĞÜS YAYIMLA EVDE KANATLARI ETKİLİ OLARAK NASIL ÇALIŞTIRIRIM?

not bu linkteki hareketleri denedim. ama kanat kısmı anlattığı gibi verimli değildi. https://www.google.com.tr/search?q=...yayi-ile-calisma-sekli-t135298.0.html;469;190

Son düzenleme: 26 Şubat 2013
  2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    kanat deyince aklına özellikle ev gibi sınırlı bir ortamda öncelikle barfix çekmek gelmeli ?

3. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Selam.Yayı falan boşver.Barfiks çekiceksin. Kapıya bir barfiks barı al çok pahalı birşey değil. Geniş açı çalış. Kanat diğer kas gruplarına göre daha kolay gelişen bölgedir.Fit bir görünüm için yeni başlayanlara yeterli olabilir.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    yay bi işe yaramaz bence daha kolay çözümler bulabilirsin
    mesala kapı barfiksi ?

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Barfiks çekecek yerin yoksa parka git orada çek.

Sayfayı Paylaş