kalp sağlığı genclik iksiri

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve testesterone tarafından 28 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yakın bir dostum ile karlar içinde yürürken benim yazmam için önemli açıklamalarda bulundu.

Babasının ‘koroner by-pass’ ile üç damarı değişecekken birazdan anlatacağım İKSİR sayesinde yüzde 100 tıkalı olan damarları açılır... Doktorlar hayretlerini gizleyemezler!.. ‘Bu iksiri ilk Rus doktorları bulmuş’ dedi. Ben de ‘İnsanı heyecanlandırma da anlat’ dedim. O da anlattı...

Ecza deposu

Neyi mi? Temmuz-Ağustos ayları arasında beyaz ve pembemsi renkli çiçekler açan, vatanı Orta Asya olan, eski Mısırlılar’ın 3 bin yıl önce kullandıkları A, B1, C, E vitamini yüklü bir ecza deposunu yani; Sarımsak ya da sarmısak (Allium sativum)’ı... Babası yaşlıdır, dostumun. Göğüs ağrıları şiddetlenmiştir. Dört saat sürecek ameliyatı kaldıramaz gözüyle baktıkları için umutlarını kesmişlerdir ailecek... Bir arkadaşı ‘Ameliyat öncesi bir de bunu deneyin’ der. Onlar da denerler... İşte o sihirli iksirin terkibi:

Sihirli iksir

2 litre limon suyu, 40 diş orta boy soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan bir kavanoza koyup üzeri koyu renkli kağıt ve bezle kapatılır. Normal oda sıcaklığında 25 gün boyunca her gün çalkalanarak saklanır. Sarımsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içilebiliyorsa bir çay bardağı içilir. Kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, içine asla su, şeker vs. karıştırılmayacak.

Bu karışımı içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek... Yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak. Mümkünse her sabah aynı saatlerde içilecek.

İksirin yararları

Eski dostumdan bu bilgileri aldıktan sonra bu karışım ile ilgili yaptığım araştırmada karşıma çıkan denenmiş sonuçlar ise şöyleydi:

1- Tüm damar iltahaplarını (vaskulit) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliğini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipiti düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor, (bazal ****bolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı da açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..) şekeri düşürüyor, pankreasın kendisini yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4- Helycobacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltahabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.

7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor...

Evet ilk kez Rus doktorların bulduğu şimdi ABD’de uygulanmaya başlanan ve de tıpta devrim yaratacağı söylenen GENÇLİK İKSİRİ işte böyle sevgili okurlar...

BEN DİYORUM Kİ; DENEMEKTE YARAR VAR...

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben de diyorum ki, alıntı yazılarda link vermekte fayda var!

3. Clasdrifter

Clasdrifter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle şeyler olabiliyo gerçekten önemli bir konu aslında es geçilmemeli kanaatimce denemekte gerçekten fayda var ölüm yok nede olsa ucunda ... allah gecinden versin

Sayfayı Paylaş