Kaliteli kilo aldırıcı öneriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oxsidee tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. oxsidee

oxsidee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bodye başlayalı 3 hafta oldu.İyi gidiyor inşallah bi sıkıntı olmaz ise.
    Amacım kilo almak.Şu anda 1.75 boyum 54 kilom var.Çok zayıfım tshırt giyemiyorum :) Karbonhidrat tozu kullanmayı düşünüyorum kaliteli bir marka önerirseniz sevinirim.Birde satın alacağım linki pm ile göndermenizi istiyorum.Çok teşekkürler.

RUMMER bunu beğendi.
  2. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    MUSCHLE TECH MASS TECH nasıldır VEYA yine GNC'de satılan WEIGHT GAINER 2200 ?? İkiside GNC'de satılıyor açıkçası internetten sipariş vermekten kolay geliyor etkisi nasıldır değer mi almama?

Ben de aynı durumdayım yaş:18 Boy:174 Kilo:60 yardımlarınızı bekliyorum.

3. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Muscletech iyi bir seçim. Etkisini çabuk hissettirir. Forumda Kilo aldırıcılar kısmındaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

4. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    herşey iyi güzelde yanlız bazı sıkıntılı noktalar var 3 haftadır body yapıyorsun ek besin kullanman için daha çok erken.Bazı yeni başlayan arkadaşlarımız acele ediyor daha alt yapıyı kurmadan düzenli beslenmeyi oturtmadan ek besinlere yöneliyorlar.. Ek besin (supplement) ne zaman kullanılır ? Bence yeterli ve dengeli beslenmeyi ve idmanları 4 ay boyunca düzenli ve dogru bir şekilde yapabildiğine inandıgın an ek besine başlayabilirsin.Birde vucut yapında önemli tanıman gerek.Bazı insanlar kilo için gainera bazıları proteine ihtiyaç duruyor..(ben protein) yaglanmaya müsayit bir vucudun yoksa protein alıp karbonhidrat yiyecekleri yeterince tüketip kas kütlesi olarak kilo alman benim tavsiyemdir.BUzamanlarda ve düzenli beslenme olmadıgı zaman gainera yüklenip alacagın kiloları kesınlıkle kaybedecegın kesindir..

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
  6. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    İyi güzel diyorsun da hocam iş güç tam oturtamıyoruz düzenli beslenme olayını yeterince karbonhidrat aldığıma inanmıyorum sporla birlikte gainer almamın zararını görmem çok az bile olsa bir fayda görsem yanıma kardır. benim düşüncem bu ki faydasını göreceğimi düşünüyorum muschle tech in.

7. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    gainer dediklerin çeşitli formlarda şeker(dekstroz, maltodekstroz,riboz vs) içeren maddelerdir. tabi içeriğinde creatin gibi bir çok yardımcı takviye de bulundurur. ben şekere para verme taraftarı değilim. kilo almak istiyorsan besleneceksin. yiyeceksin, çok yiyeceksin. günlük alman gereken protein, karbonhidrat miktarı yani günlük alman gereken kalori miktarının belirlenmesi gerek. başka çaresi yok. saklama kabına yemeğini hazırlayıp yanında götürüp ara bir zamanda yiyeceksin. ben öyle yaptım, yapıyorum da.

beslenme programı için forumu araştırabilirsin ya da bir diyetisyene gidebilirsin. hatta bir arkadaş kilo almak için temel bir beslenme programı vermişti. yanılmıyorsam şöyleydi.

sabah: hızlı karbonhidrat (KH) + protein(Prt)
    kahvaltı: yavaş KH + Prt
    Ara öğün: Yavaş KH + Prt
    Öğlen: Yavaş KH + Prt
    Ant.dan önce: Yavaş KH + Prt
    Ant.dan sonra: Hızlı KH + Prt
    Akşam: Yavaş KH + Prt
    Gece: Kazein

Allah Türk'ü korusun.(Bu çok gereksizdi biliyorum ama içimden geldi.)

8. oxsidee

oxsidee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo aldırıcılar bölümünü baştan sona okudum hardline kafama yattı gibi.Ancak arkadaş 4 ay geçsin demiş.Ben bu 3 hafta içinde 1 kilo aldım 3 öğün düzenli yiyorum artık gecede yatmadan önce atıştırıyorum.Yani beslenmem düzene girdi düzenli sporda yapıyorum bence kötü bir olasılık yok gibi.Ancak illa diyorsanız biraz daha bekle diye sizi kırmam beklerim hocam ;)

9. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Kusura bakma kardeş iş güç beslenmeyi otutturamıyorsan bu dönemde gainerı su niyetine içersin

forzalazio bunu beğendi.
  10. oxsidee

oxsidee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi buradadan sipariş vereceğim sizce orjinal midir?

11. oxsidee

oxsidee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü sipariş ettim ama nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum.Ve sizden yardım istiyorum :)

Sabah kahvaltısı evde
    Öğlen yemeği okulda oluyorum.Okulda yanıma almam gerekecek zor biraz.
    Akşam yemeği evde oluyorum.
    Ve antremandan sonra gene evde oluyorum.
    Pazar günleri kullanamam.

Sizce nasıl kullanmalıyım öğünlerden öncemi sonramı ve antreman olmadığı gün kullanmalımıyım ?

Yardımınıza ihtiyacım var :)

12. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Kahvaltıda bir ölçek , antrenman öncesi ve sonrası birer ölçek , gece yatarken birer ölçek derim , fakat sabah antrenman öncesi ve gece yatarken süt ile iç antrenman sonrası ise su ile tüketmen sindirim , kazein , kana karışması vs.. açısından daha iyi olur.

13. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
  14. oxsidee

oxsidee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Peki hocam ölçek önerileriniz nedir?
    330 ml süte na kadar koymalıyım?
    İçerisiden ölçek çıkıyormu?

15. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Toz supplementlerin ortalama 1 ölçek miktarı 31-35 gram arasıdır.(protein tozu , mass )

16. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hardline ProGainer 4,5 kg..Kesinlikle tavsiye ederim..ayda 3-4 kilo aldırmıştı bana..ki zaten siparişi vermişin :D

Sayfayı Paylaş