KALIN BEL SORUNU

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle merhaba arkadaşlar boyum 176 kilom 79 kilo alıp verme dönemlerim oldu ve vücut sarktı sizden yardım istediğim konu beslenme ile bel kalinligima bir care bulunabilir mi yani belim 96 en kalın yerden elimle basinca cokta içeri gitmiyor o yuzdende belimin kalin olduğunu düşünüyorum ve beli maximum erirmek istiyorum haftada 3 gün kick boksa gidiyorum kisaca sorum beslenme ile belim incelirmi yoksa beslenmenin bir etkisi yokmudur şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar. ..

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
  3. sthammer

sthammer Guest

Bel bolgesi mutfakla ilgili, beslenmeni duzeltmeden sonuc alamazsin, forumu bolca okumalisin..

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim benim dert ettiğim konu elimle belime baskı yapınca kemik geliyor çok gitmiyor bu genetiğimin kalın olduğu anlamına mı gelir yoksa verdikçe mi anlaşılır teşekkürler tekrardan...

5. sthammer

sthammer Guest

Genetik olayi konusunda net birsey diyemeyiz ama kilona bakinca mezomorf ya da endomorf olabilir, kemiklerin ince zayif degilse bu ikisinden biri ya da karmasi

6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Kemiklerim cok incedir el bilegim 17 cm ama vücut özelliklerim ektomorf değil gibi çünkü hayatımın büyük bölümünü kiloli biri olarak geçirdim simdide toparlamaya çalışıyorum öneriniz varmıdır. ..

7. sthammer

sthammer Guest

Mezo ekto karisimi o halde..
    Oneri cok acik, duzenli beslenme; yuksek protein kg x 1,7 , aksama dogru karbonhidrat kisitlamasi ve dusuk yag alimi, agirlik calismasi ve kardiyo egzersizlerle kombine edilmesi ve forumdaki sabit basliklarin bolca okunmasi..

8. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Çok teşekkür ederim haftada 3 gün kick boks antrenmanım var bunu cardio olarak alirsak bende evde kendime bir program cikarmayi dusunuyordum tekrardan cok tesekkur ederim değerli yorumunuz için

9. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Aynı sorun bendede var, yandan bakınca miğde göğüsleri biraz geçiyor hatta uzun zamandır bu konu ile ilgili araştırmalar yapıyorum.Belini daha ince tutmak istiyorsan miğdeni tıka basa doldurma günlük en az 4 öğün ye,yemekten sonra yada önce su içme,karın kaslarını fazla çalıştırma fazla çalıştırırsan karın kasların hacimlenir belin dahada kalınlaşır (benim gibi) plank hareketlerini yapman ne kadar doğru bilmiyorum ama ben haftada 2 gün sabah kalkar kalkmaz yapıyorum ve son olarak üst vücuduna odaklan ne kadar hacimli üst vücudun olursa belin o kadar ince görünür.

Sayfayı Paylaş