Kalın Deri sorunu...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve MaviTutku tarafından 4 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MaviTutku

MaviTutku Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bu konu hakkında forumda konular açılmış ama ben pek bir cevap bulamadım... boy 187 kilo 96ydı 80e düştüm... arkadaşlar ben kendimi bildim bileli bacak derisi kollarımdaki deri vb. nedense çok kalın bu arada ben bisikletçiyim... bisikleti 1 senedir yapıyorum... o kadar kalori harcamama rağmen yağ yakıcıları kullanmama rağmen şu derilerimi inceltemedim... Nasıl inceltebilirim? örneğin kolumda damarlar gözükmüyor yada bacağımda... onlar gözükene kadar ne yapmam gerek... hadi yağ yakımını geçtim bu kalın derinin benim performansıma zararı olur mu?

2. executioner35

executioner35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede vardı dumbellarla gunluk cardio egzersizleri yaparsan faydası oluyor damarlar falan belirginleşiyor ayrıca o damar sorunu bazı insanlarda kalıtsal olabiliyormus ama az daha yuklendın mı faydasını görebileceğini düşünüyorum

3. MaviTutku

MaviTutku Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    artık kalıtsal olduğundan emin olmaya başladım... açıkçası vücut derim bu kadar kalın olmasa 10 kg daha düşerim herhalde ve etkiside çok olur...

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

.yani o kadar bisiklet üstündeyim bu kalıtsal olmasaydı bacaklarımda hiç değilse bi deri incelmesi olurdu :D hiç bir gelişme yok yav:(

4. MaviTutku

MaviTutku Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    şuan 75 kgyim ve damarlarım gayet net gözüküyor ama derim hala kalın anlam veremedim :(

5. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bizim fizik hocamız vardı adamı görsen body ci zannedersin damarlanma yönünden kolundaki tüm damarları görebiliyordum.O birazda genetikle alakalı sadece deri ile ilgili değil.

6. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu bir lutuf demek yanlış olmaz. derinin kreatin üretimi yüksek olur cilt kanserine yakanlanma sansın yok gibi. enerji üretimine ve az da lsa osijen üretimine yardımcıdır.güneşin zararlı ışınlarından korunursun. yanıklara karşı ödem oluşturma ve iyileşme süreci oldukça azdır.

Sayfayı Paylaş