Kalçamdaki Yağları Eritmek İstiyorum [ YARDIM ]

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve DexterJR tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DexterJR

DexterJR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belirttiğim gibi kalçam, basenlerimde yağlanma var vücudumun diğer bölgelerine göre fazla yağlı ve görünüş bakımından göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşuyor. Tişört giyemiyorum gömlekle dolaşmak zorunda kalıyorum. Kalça veya basen kısmındaki yağları eritmenin bir yolu var mı ? bi sorunun bilgisayar başında çok oturduğumdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Yardım edebilirmisiniz ? ne yapmam gerekir ? kalçam dışarı doğru bayaa uzamış durumda. Spor salonuna kaydım var fakat gitmiyorum pek. Evimde koşu bandım var havuz var ve her türlü diyete açığım. Beslenme programı ve çalışma programına ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Çok oturmakla değil de genetik yapınızla alakalıdır. Bölgesel yağ yakımı yoktur, vücut nereden yağ yakacağını seçemez. Tek yapmanız gereken fazla yağlar gidene kadar diyet yapmak. Ağırlık çalışarak kas kütlenizi korur ve kiloların kastan değil yağlardan gitmenizi sağlarsınız ve fazla yağ dokusu eridiği zaman vücudun şekilli olmasını sağlamış olursunuz., o yüzden üyeliğinizi kullanıp salona gidin ve Programınıza muhakkak squat ekleyin. Bacak açıklığ genişledikçe kalça kasları daha çok çalışır, aklınızda bulunsun.

Beslenme programıyla ilgili forumda epey bilgi var, beslenme bölümüne girip okumaya başlayın derim. Sabiteniş konuları muhakkak okuyun.

3. DexterJR

DexterJR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayağımdaki sorun yüzünden gidemiyodum fakat iyileşmeye başladı. Sabah gidicem fakat hocama ne söylemem gerekir. Ne tür bi çalışma yaptırması gerekir. Diyet olarak okuyacağım konuları

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Herhangi bir başlangıç programı işinizi görür. Hocanın vereceği de olur, buradaki başlangıç programları da olur. Buraya ne yazdıysanız hocaya da onu anlatın, uygun bir program verecektir.

5. DexterJR

DexterJR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekkürler.

Sayfayı Paylaş