Kalçadaki Yağlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ilker1090 tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ilker1090

ilker1090 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Önceliklere herkese merhaba.20 yaşındayım,7 aydır bb yapıyorum. 1.83 boyunda 81kg ım.Antremanlarımı düzenli olarak yapıyorum beslenmemde düzgün.Yağlı besinler fastfood vs hepsini bıraktım. 7 ayda çok iyi geliştim. Göğüs 102 kollar 38 omuz hatırlamıyorum. her yönden gelmişmem düzgün bi şekilde gidiyor.Belimde baya inceldi 80 olması lazım tam olarak hatırlamıyorum.Bacak bölgemde incelme ve sertleşme var giydiğim pantalonlardan bariz şekilde anlıyorum.Fakat kalçamdaki yağlar bir türlü azalmıyor.Belim incelikdiğinden dolayı kalça dahada göze batıyor.
    Leg pres,lunge,squat gibi hareketleri tam olarak yapıyorum.Gende fayda etmiyor.
    Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler.

2. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    o dediğin haraketler yağ yakmak için değil sıkılaşmak için yapılır. yani o yaptığın haraketler bacak ve kalça kısmının sıkılaşmasını sağlayan haraketlerdir. yağ oranını düşürmen için beslenmene çok dikkat etmelisin. antreman sonlarınada 10, 15dklık cardio ekliyebilirsin.

3. ilker1090

ilker1090 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Antremandan sonra kardiyo yapıyorum.Onun dışında salona bisiklet ile gidip geliyorum.Yani her antremandan sonra 15 20 dk bisiklet sürüyorum.Beslenmem düzgün sabah 3-4 yumurta beyazı,yulaf ezmesi,beyaz peynir,fıstık ezmesi.Öğlen fakültede çıkan yemeğe göre ama 4. yardımcı yemek tatlı vs. olursa yemiyorum.okuldan sonra ton balığı patetes,sonra antreman antreman öncesi ve sonrası whey, Antreman sonrası ve akşam tavuk göğsü salata yağsız esmer prinç. Yatmaya 1 saat kala yoğurt süt lor.

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Kilo verme bölümünü inceleyiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş