Kalçadaki Yağları Eritmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Caribbean T tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Yaşım 20 kilom 94 boyum 1.77 Göbek ve kalça bölgemde aşırı derecede yağlanma var. Normalde bakıldığında 94 kilo gibi durmasamda kalçalarıma baktığımda inanılmaz derecede yağlanma gördüm ve şok oldum açıkçası.

Kalçamdaki yağları nasıl yakabilirim, spor salonundaki hangi hareketler kalça yağlarını eritmeye yardımcı olur?

2. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Aç karına yokuş yukara hıphızlı yuruyeceksin pes etme.. Ve hafif ağırlıkla squat. Boğazınıda biraz kıs hiç bişey kalmaz

Caribbean T bunu beğendi.
  3. yesilyurt

yesilyurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    denetçi
    Yer:
    izmir
    mümkün olduğu kadar bisiklet ve cardio antrenmanlarına devam..

Caribbean T bunu beğendi.
  4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    hiçbir hareket özellikle kalçadaki yağları yakmaya yardımcı olmaz. yalnız kalça kaslarını güçlendirecek ve görüntüyü kurtarmaya yardım edecek hareketler paralel veya daha derin squat, leg press, lunges vs.dir. yağlar ise her taraftaki yağlar nasıl erirse o şekilde eriyecek, az yiyerek. yani 177 boyda 94 kiloysan en az bir 15 kilo vermen gerekecektir. kas kütlen yoğunsa bu daha az olabilir tabi, tahmini konuşuyorum.

bölgesel yağ yakımı yoktur.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    doxuxsun dediği gibi bölgesel yağ yakımı yoktur.Vücudun yağ yakımı yaparken yüzünden dahi gider tabi giden yağ oranı ne ölçüde gidiyor tam bilgim yok ama karın bacaklar , vbz heryerinden yağ kaybı olur.Zaten bu kısım before-after fotoğraflarında basitçe bellidir.Senin yapman gereken cardio-kilo vermeye yönelik bir beslenme programı-birde bacak-calf çalışırsan yardımcı olur.

6. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bölgesel yağ yakımının olmadığını biliyorum. Fakat ben 73 kiloya indiğim halde bile kalçalarımda halen yağ vardı hani az da değil eline gelecek şekilde yağ vardı. 90 kilodan 73 kiloya toplam 17 kilo vermeme rağmen kalçalarımda halen yağ olması beni sinir ediyordu açıkçası ve göbek bölgemde de yağ vardı. İdeal kilomda olmama rağmen elime gelecek şekilde yağ olmasına şaşıyordum.

7. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    butun gorunen ve acikcasi moralini bozan butun yaglardan kurtulmak istiyorsan yag oranini dusurmen lazim bunuda ciddi bir diyet ve antreman programiyla gerceklestirebilirsin.. ciddiyetle calisirsan ortalama 5-7 ay gibi bir surede hedefine ulasabilirsin destek urunleri kullanirsan buda sureyi 1 2 ay one ceker(cla , lcarnitine) forumda antreman ve diyetle ilgili hersey mevcut protein diyeti ile cla kullanildiginda cok verimli oluyor mesela burdan yola cikabilirsin.. kolay gelsin

Sayfayı Paylaş