Kafama takılanlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler 40 gün low carb diyetini tamamladım 1 hafta önce ve haftanın 6 günü tavuk gögüsü yemekten gına geldi artık 2-3 gün felan yiyorum haftada tavuk gögüsü kahvaltı olarak tek 5 yumurta yerdim yulaf ezmesini bir türlü yemeğe alışkın olmadığım için şimdi 5 yumurta kesmiyo hiç kahvaltıda beni halsiz hisssediyorum kendimi onun yanına peynir felan yiyorum 2-3 dilim ve yagli oldugu için pişman oluyorum yedikten sonra peynir yerine sütaş light peynir almayı düşünüyorum ara öğünlerde genellikle kuruyemiş felan alıyorum salata felan önerenler var hatta bir kaç sitede çok tatlı isterse canınız meyveli yoğurt yiyebilirsin felan yazıyordu öğlen yemeği en çok sıkıntı olan öğün benim için burda tavuk dönerci var bazen bir yarım alıyorum yada etsiz çiğköfte bunların 2 side zararlı odluğu için vücuda bunları yemek istemiyorum sürekli başka bir alternatif de gelmiyor aklıma yemek için tavuk döneri yiyince o ekmek içime oturuyo sanki çiğ köfte desen daha çok iştahımı açıyor ne yiceğimi blemiyorum adam gibi öğlen yemeğinde protein de almam lazım akşamları her gün et pişmediği için haftada 2-3 gün tavuk aldığım için genelde sulu şeyler tercih ediyorum barbunya tarzı akşamları 10-11 gibide 1 meyve yiyorum haftada 3-4 20dk hit cardio 2 gün agrilik 1 gün dinlenme şeklinde çalışıyorum
    ben hem yağlanmayıp hem de nasıl kas kütlesi arttırabilirim ? protein tozu almayı düşündüm protein eksiğini kapatmak için ona para biriktiricektim ama doktorum nöbetlerini tetikleyebilir dedi bende epilepsi hastalığı var protein tozu da beyne etki eden bir madde varmış o yüzden epilepsii hastalarının kullanması sakıncalıymış bu da yetmezmiş gibi kullandığım epilepsi ilacıda jinekomasti hastalığını ortaya çıkardı bende halsizlik uykusuzluk yorgunluk felan bir diğer yan etkileri ilacın beni en çok sıkan nokta o yorgunluk ve uykusuzluk kısmı antremanda gücüm kalmıyor 1-2 hareketten sonra zar zor yapıyorum hareketler

Sayfayı Paylaş