Kafama takılan bir soru var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve peace tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spora başlayalı 2 ay oluyor ve ben bu zamana kadar hep kilo vermeye çalıştım daha doğrusu yağlı abur-cubur yemekten kaçındım. Light ürünler tercih ettim. 71 den istediğim kilo olan 66 ya düştüm. Fakat hocamda bana kilo almalısın demiştin. Bugün bu iyice beynimi kurcaladı. BB'de biriyle konuşurken bana hep kilo almaktan bahsetti. ben aksine yağlı ürünlerden abur-cuburdan kaçtığımı söyledim ve kilo verdiğimi söyledim. günde 5 öğün ye 3 öğün pilav tavuk olsun falan filan dedi. ben daha çok kaslarımı çıkarmak için yapıyorum bu sporu amacım hacim değil benim ne yapmam gerekli fikir verebilirmisiniz. galiba bu sporunda 2 türü varmış biri bildiğimiz hacim diğeride pilates kası diye geçiyor sanırsam

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnsanların ne dediği değil, senin ne istediğin önemli. Fit ve sağlıklı bir vücut istiyorsan bu yönde çalışmalı ve beslenmelisin.
    Vücut geliştirme dalına yöneleceksen pek tabi ki biraz daha kilolu olman, daha fazla beslenmen, daha ağır çalışman, ek besin kullanman gerekli.

3. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu ve amino kullanarak kilo alırsın önce onu yapmalısın falan dedi bana. ben daha çok vücudumun ön kısmını geliştirmek istiyorum demiştim öncesinde. önce kilo alıcaksın sonra iyi bi diyetle o kasları çıkartırsın dedi. benim istediğim fit bi vücut yani gerçekten kafam karıştı

4. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnan bende dediklerinden birşey anlamadım.

Hayalindeki vücudun fotoğrafını bize göster bakalım ?

5. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İlk fotoğraftaki gayet iyi bir vücut. Öyle hemen spor salonuna başlayanın yapabileceği bir şey değil. İyi beslenmen gerekir. Düzenli antrenman yapman ve ara vermeden yoluna devam etmen lazım. Amacına ulaşıp ulaşamayacağın biraz da yaşına, vücut yapına, neyle meşgul olduğuna da bağlı.

7. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu zorda zaten istediğim onun basit hali yani ana hatları o şekil. benim kilo almaktan çok sıkı diyetle normal kilomda kalmam gerekmez mi? 1.77 boy 66 kilo ?

8. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Öncelikle selamlar,
    Gösterdiğin ilk örnek Fitness Vücudu,ikinci örnek Body Builder+Doğa Değil-İlaç İle
    Arkadaşın sana kilo al sonra diyet ile vücudu çıkar demiş:Kilodan kasıt BULK olmak yağlanmadan kilo alarak kütle kazanmak sonra definasyon ile (yağ yakımı) ile sahip oldugun kasları çıkarmaktır.
    Fit bir vücut istiyorsan yağları min. seviyeye indirip ağırlık çalışabilirsin.İkinci Resim gibi istiyorsan Beslenmene Dikkat Etmen,Protein Ağırlıklı Beslenmen Gerekiyor,Yani kilo alırsın ama kas olarak alırsın,yağ olarak alırsan bir faydası olmaz...Supplement desteği yeni başladıysan alma doğal yollardan halledebilirsin bir 3 ay dene sonucunu buraya yaz...Hangisini istiyorsan seç karar senin..İyi günler..

Sayfayı Paylaş