Kafama takılan bir soru - sir ağdandan anlayanlar baksın lütfen

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xiksx tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben göğüs ve sırt bölgeme sir ağda yapıcam.internette bazı yerlerde agdadan hemen sonra limon ve tuz sürülmesi önerilmiş cok yakarmıs ama kıl köklerini zayflatırms daha gec cıkmasını saglarmıs.ayrıca sir adandan sonra 24 saat dusa bile girmeyin hicbsey surmeyn, gunese ckmayn fln deniyor.simdi ben sir agdadan hemen sonra limon ve tuz kullansam zararı olur mu?

2. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    abi bence deneme limon ve tuz ikisiz asidik olduğundan bir ihtimal zayıflatır ama derini mahveder yani hücrelerini öldürür.Googleye fazla limonun etkileri yaz ve sonuçları gör aynı şeyi tuz içinde yap.Ben deneme derim epilasyon fazla pahalı değil aslında :S

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    agda sonrası ıcın tuy gecıktırıcı ve azaltıcı bıoder gıbı urunler varken ne gerek var tuza lımona hem neden canın yansın hıc gerek yok zaten derın hassas olucak agda sonrası bıde sen tuz surceksın

4. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    limon asidik bir maddedir tuz da ayrı bir kategori. bunu deneyenler duydum ama incelersek eğer şu var ki kuru bir cilde etkileri çok sert olabilir cildini daha çok kurutabilir. ama bir limonun suyunu sıkıp içine birkaç damla gliserin koyarsan cildine faydalı bir karışım elde edersin! :) gliserini eczane veya aktardan bulabilirsin.
    eğer amacın kıl köklerini zayıflatmaksa içine kabak özsuyu ve üzüm çekirdeği ekstresi ekleyebilirsin. onları nasıl elde edeceğini şimdi hiç anlatmayayım internetten araştır çünkü baya karışık olacak.

Danny Boy bunu beğendi.
  5. xtina

xtina Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle dene ben bıyıklarımı bide yanağımdaki sarı tüyleri aldıktan sonra limon sürüyorum yakıyo ama çok fazla azaltıyo öncede jiletle vucudumu aldıktan sonra tuz limon sürerdim

6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    limon tuz o kadar uzun sürede etki eden bir şey ki....
    bence uğraşmaya değmez etkisi de kesin değil zaten.
    tüy azaltıcı kremler hakkında da etkisiz olduğunu duyuyorum ama bence onlar daha iyidir.

Sayfayı Paylaş