Kafama Bir Şey Takıldıda

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bedo123 tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. bedo123

bedo123 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler arkadaşlar hani diyorlarya 1 gün dinlen 1 gün çalış ben onun çok saçma olduğunu düşünüyorum nedeni ise etrafımda vücut geliştirmede çağ atlamış insanlara soruyorum haftanın 6 günü yapıyorum pazar hariç diyorlar birde bir gün bacak bir gün ön kol arka kol bir gün karın çalış falan diyen olmadı sen hergün bütün kas grubunu çalıştır diyorlar sizin düşünceleriniz nelerdir cevabı veren bir kişide hamdullah aykutlu

2. skyleon35

skyleon35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum benimde programım 3 gün antreman 1 gün dinlenme salondaki hocamız yazdı dünya 3.lüğü var

3. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kendinde diyosun vücut geliştirmede çağ atlamış insanlar onu yapabilirler zaten he sende yaparsın ama verim alamazsan anladığım kadarıyla spora yeni başlamış sayılırsın gün aşırı gitmen saçma değil bence.

4. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    O performansta çalışmak için beslenmeniz iyi olmalı onlar profesyonel sporcular. Ayrıca onlarda bir günde vücudun her yerini çalıştırmıyorlardır.

5. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    1 gün çalışıp 1 gün dinlenmenin saçma olduğu kanısına nerden vardın? Ağır bir antrenman sonrası kasların kendini toplaması 24-48 saat arası gerektirir.Kaslarına bu zamanı tanımayıp çok yüklenirsen sonuç kas yıkımı olacaktır. Haftanın 6 günü yapan insanlar bu sporda çok yol katetmiş insanlar. Şu an için kendini kimseyle kıyaslamaman bence yerinde olacaktır.Bu sporda yeni başlayanlara verilen programlar genelde tüm vücudu çalıştırmaya yönelikken ilerleme kaydedildiğinde yavaş yavaş farklı kas gruplarını farklı günlerde çalıştırma yoluna gidilir.Demek istediğim her şeyin bir sırası var bence biraz sabırlı olmalısın.

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    çağ atlamış kişiler varken bana yorum yapmak düşmez

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş