Kafama çok takıldı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HomeBuild tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. HomeBuild

HomeBuild Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    Merhaba
    Bugün benim dinlenme günüm.
    Ancak karın idmanı yaptım ve ardından masturbasyon yaklaşık iki haftadır masturbasyon yoktu akşamları rahatsız olduğum için yaptım zararı nedir?
    Kaslarımı olumsuz etkiler mi ?

2. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    yorgunluk hıssı verır performansını dusurur asıldıkdan sonra body yaparsan baska bı zararı yok yalan yanlıs bılgıler cogu bılımsel olarak yapılması lazım :D sen yapmassan rüyalanma dedıgımız olay olur zaten bı noktadan sonra vucut ıster ıstemez dısarı atar kendı kendıne.sivilce olayı dıyolar oda psıkolojık yapdıkdan sonra sivilce cıkcak dıye dusunursen tabıkı cıkar sıvılce buyuk oranda psıkolojık bırsey :D

HomeBuild bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyi beslenmeniz iyi antreman yapmanız iyi uyuyup vede pozitif düşünmeniz koşulu ile mastürbasyon yada sex kaslarınıza olumsuz etki etmez hatta sex ve ara sıra mastürbasyon insanı mutlu ve rahatlamış hissettirdiğinden spor yaşamınıza olumlu yansır off günlerinde 1 kez mastürbasyon yapabilirsiniz

HomeBuild bunu beğendi.
  4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    sivilce psikolojik değil mastürmasyonlada alakası yok genelde ergenlikte olur nedenide hormonlardaki değişikliklerdir kiminde olur kiminde olmaz.

mastürmasyon off günlerde yapılabilir diye biliyorum ama yaplır diye günde 10 kerede yapmamak gerek.

HomeBuild bunu beğendi.
  5. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Günde 3 posta atmassam rahat yok bana :D

Sayfayı Paylaş