kafam vucuduma gore orantisiz mi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gmstorm tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. gmstorm

gmstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba

Kafa buyuklugunu asiri derece kafama taktim psikolojim bozulcak nerdeyse...

Kafamin cevresi 58cm omuzlarim 113 cm arkadaslar kendimi koxa kafa hissediyorum sizden ricam kafanizin cevresini yazarmisiniz buraya??? Rica ediyorun cildirmak uzereyim.....

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    14 yasında ince kemikli biri 45 dese koca kafa mı olcan?
    Önemli olan vucut ile orantısıdır

3. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kafa ölçüsü mü dedin :D

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Vg yapıyorsan daha iyi işte, zamanla orantılanır. Kafan küçücük kaldı diye takılmaz çevrendekiler :)

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Göğüs kanat omuz geliştikçe vücudunla orantısızlığı olmayacaktır. Sıkma canını benimde büyük :)

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    benimde kafam büyük özellike 2-3 senedir kafam büyümüyor çok şükür 3 sene önce uzaylı gibiydim 1.50 boyundaydım şimdi 1.76 yım 30kg ye yakın aldım kafam pek büyümedi çok şükür :D

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    önemli olan karzima ve başarıdır sevgili gmstorm. sizin uzuvlarınız ne kadar size rahatsızlık edersede sizi yüceltecek şeyler başarı ve karizmatik bir duruştur. hayata iyi şeyler başarmaya bakın insanların size saygısı artacaktır. o zamanda rol model siz olursunuz insanlar bizim kafamız mı küçük acaba diye düşünebilir. birde gülmeniz için bir espiri yapayım umarım yanlış anlmazsınız santim mevzusundan aklıma geldi malum erkeler kafası hariç ... santim diye hava atmayı sever sizde espiri olsun diye boyunuzu soranlara bunu deneyin arkadaşlarınız arasında kendinizle barışık olun. iyi bayramlar iyi sporlar.

8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Dertler hiç bitmez ki herkesin sorunu vardır kendıne göre ,vücudunu geliştir hem orantısızlık gider hemde dikkat çeken yer kafan değil vücudun olur

9. brhmcr

brhmcr Guest

Iste bu spor da tam onun icin oramizi buramizi modifiye ederek en guzele ulasmaya calisiyoruz,DErt etmeden spora devam :)

10. gmstorm

gmstorm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar belkide sorunum psikolojiktir zayıf biri değilim kalıplıyım yani kafam tam vucudumla orantılı ama ben kafama takıyorum neden anlamadım :D

11. brhmcr

brhmcr Guest

O zaman takmamani oneririm, halen kendine hakim olamiyorsan profesyonel destek almani tavsiye ederim.

12. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şapka ölçüsü gibi aldın değil mi kafa ölçünü, bir tablo vardı bulursam koyarım kafa ölçüsüne göre mesela 58cm xxxl gibi.

13. talhakusem

talhakusem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    21 178 63 . omuzlarım geniş yuzum ınanılmaz zayıf bedenıme gore bedenımde zayıf aslında.bedenıme gore kafam buyuk gorunuyo fakat kafayı tek ele alırsak kafamın kucuk oldugunu dusunuyorum acaba benımkıdemı pıskolojık. baş çevrem 55-56 cm.kafamın kucuk oldugunu soyleyen bır kac arkadasım olmustu sızce ne yapmalıyım.aynada arkadaslarla kafamı karsılastırdıgımda kucuk onların kafasınagore.

Sayfayı Paylaş