Kafam Karisti

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve vimpir tarafından 15 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vimpir

vimpir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Moralini bozmak istemem ama madem sordun...
    -Bu sehpaya bir kere yatmıştım,markası farklıydı ama bunlar genelde aynı fabrikadan çıkıyor sadece etiketleri farklı... Bir kere sehpa da kullanılan materyal zayıf,dolayısıyla insana güven vermiyor. Zaten üst limit 100 kg imiş. Seviyeni bilmiyorum ama 100 kg üst limitli bir alet pek memnun edici değil bence... Barın konulduğu terekler alçak. Barı tereklerden almak kolay kilolarda hissedilmese de ağır kilolarda büyük bir sorun.
    -Benim kullandığımda lat bölümü yoktu. Resimden mekanizmasını tam çıkaramadım. Ancak şöyle bir tesbitim var ki; V.G. aletlerinde uzun ömür isteniyorsa;sağlam,dışarıdan bakıldığında insana güven veren aletler kullanılmalı. Hele hele makaralı aletlerin dandiklerinin ömürleri çok kısa. Gittiğim salonlarda bu tip aletler hep arızalı olur. Ya kimse kullanmaz, ya da kullananların elinde kalır.
    -Bence;eğer ürün iadesi varsa hemen geri ver. İmkanın var mı bilmiyorum ama bence sanayide kaynak ustalarına profilden çok daha dayanıklı,sağlam ve ekonomik sehpa yaptırabilirsin.
    -Biliyorum,gerçekten moralini bozacak bir cevap oldu ama baştan gülüp sonradan ağlamaktansa,baştan ağlayıp sonradan gülmek daha iyi olur..

3. vimpir

vimpir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun icin tesekkur ederim ama baya saglam malzemeside guzel zaten cok agir calisicak birisi degilim suan hic gogusum yok diyebilirim gobek var onlari biraz sekillendirmek istiyorum ama zarar vermicek bana hiz kazandiricak ilac almak istiyorum ama dedigim gibi kafam karisti yuzlerce cesit urun var:(

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş