kafam karışık

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 21 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi direkt konuya giriyorum ben 15 yaşındayım 170 boy 52 kiloyum v.gde 2. ayımın içerisindeyim,ben şahsen aynaya bakınca ufak ufak gelişimlerden çok mutlu oluyorum mesela kollarım ve göğüslerm iyidir onlara bile bakmak beni mutlu etmeye yetiyor fakat tek sorunum kararsızlığım şimdi benim ellerim sıskadır yani yumruk falan atamam eli ağırlardan değilim, çevremdeki yaşıtların baskısı(bilirsiniz okullardaki durumları) beni kickbox'a itiyor yani okulda, sokakta heryerde kendimi korumak istiyorum kavga çıkarmak değilde kavga çıkarana cevap verebilmek isterim ama şu da bir gerçek ki çoğu boksörde yani gençlerde genelde kol ve göğüs olur ama dayanıklılardır o ayrı mesele, ama ben v.g de kendime baktıkça mutlu oluyorum yani boks yapmadanda kendimi geliştirebilir miyim?mesela ellerimi güçlendirmek büyütmek için el yayı almıştım ama nasıl kullanacağımı bilmediğim için alet 5 aydır yatıyor onu nasıll kullanacağımı bana anlatacak birisi olursa sevinirim.Ya da bana boks yap mı dersiniz acaba o zaman kendimi daha mı mutlu hisederim boksörler varsa onlar bilirler herhalde yaaşdıkları duyguyu.Şimdiden teşekkürler

2. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    bende senle aynı düşüncedeyim ufak bi gelişmede mutlu oluyorum 2'si birden ağır gelebilir bence 1 kum torbası al internetten dövüş tekniklerini filan araştır kum torbasında çalış belki hevesini alırsın...

3. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evde kum torbası çok yanlış sakın deneme ağır sakatlıklar geçirirsin..

4. Stronger

Stronger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    darkhacker'inde dedigi gibi sakatlık geçirebilirsin.Bence bir dövüş sanatına gidebilirsin.Ellerim sıska diyorsun git bi aikido yerden yere çak milleti:)D).

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    ya arkadaşlar yorum yapmak istemiyorum ama neden insanlarla kavga ederek sorunlarınızı çözmek istiyorsunuzki.

neden sağı solu yumruklamak istiyorsun yani neden? niçin?.

Dövüş sanatları bir felsefe uğruna yapılıyor, ve spor olarak boksta bile rakibini darma duman ettiğinde maç sonunda rakibine sarılıyorsun.

Bütün sporların temelinde saygı ve mücadele ruhu yatıyor. Ama sizde ise öfke ve hırs görülüyor insan neden öfkelenir? ben bunu biliyorum aslında ama neyse.

Yani karşındaki insana saygı duymayı öğrenemessen ve öfke kontrolünü sağlayamassan ne olur ?

bunun sonucunda her zaman hayatınız kötü ve olumsuz gider.

Önce soğukkanlılık sessizlik ve sakinlik gelir. Yapacağınız şeyleri düşünerek yapmalısınız.

düşünmeden yapılan her hareket sizi zor durumda bırakacaktır.

lütfen zevk icin kavga etmeyin :)

onun yerine dövüş sanatlarını öğrenin ama bunu felsefesini anlayarak yapın.

bunları dusuneceğinize gencliğin tadını cıkarın ya. Gidin gezin hava alın guneşin rengini hissedin.

özleyeceksınız bu duyguları zaman geldiğinde.

6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aikido salonu varsa yakınlarında yazılmanı ve siyah kuşağa kdr ilerlemeni tavsiye ederim bir arkadaşım var siyah kuşak aikido seni herhangib ir yerinden yakalarsa o yer kırılmıştır:Dyada sen yerdesindir..

7. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle evde çalışmam yada 2 sporu aynı anda zaten yapmam, ayrıca aikido benim şehrimde yok.son olarak "coyote" ben size önüme gelene yumruk atmak milleti parçalamak istiyorum mu dedim ya da öyle mi yazmışım? dikkatli okumuyorsunuz sonrada bilmiş bilmiş cevap veriyorsunuz.

8. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen kavga kaçınılmaz oluyor.
    Sen istemesen bile.

9. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    eğer kendini korumak istiyorsan kesinlikle kick box derim ;)

Sayfayı Paylaş