Kafam Allak Bullak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FATEMA tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Şu son zamanlarda kafam bi acayip inanın ben hiç yalnız kalmaktan hoşlanmam normalde ama şimdi herşey üst üste geldi kız konusu sarstı beni+ablamda evleniyor+bütler beni bekliyor+ego problemleri yaşamaya başladım.Arabayı alıp uzaklara hiç kimsenin olmadığı ıssız doğal havası olan yerlere gidip müzik dinleyip ağlayasım var ve hayatımda ilk defa böyle bi isteğim oldu.sadece istediğim sigaramı alıp atlayıp arabaya ıssız bi yere çöküp müzik dinleyip ağlamak.Şaşırıyorum kendime bu yüzden duygusal bi insan hiç değilim ne düşünüyorsunuz.

2. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    dedigin gibi sakin bi yerlere git ve istedigin kadar aglamaya çalış açılırsın :)

3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Bence sağlam arkadaşlarını bul rakı masasında türk sanat müziği eşliğinde konuş, anlat, dinle, ağla açılırsın.En güzel muhabbetler rakı masasında oluyor.Hem sulu olmaz karı kız konusu bile açılmaz herkes içini döker ve rahatlar denemeye değer.

4. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Böyle zamanlarda en güzel ilaç kum torbasını yumruklamaktadır ne dert ne tasa ne baş bağrısı kalıyor, ilaç gibi geliyor ...

34xmenx bunu beğendi.
  5. 34xmenx

34xmenx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    34xmenx
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle.