Kafam Çok Karıştı fikir verin ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jesse_James tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar benm boy 185 kılo 74 kılo almak ıcın vg ye baslayanlardanım malum havalar ısınmaya basladı ve dunku antremanda asırı derecede terledım .cardıo yu asırı az yapmama ragmen boyle oldu havalar ın su kavurucu sıcagı gecene kadar evde mı devam etsem dıye dusunmeye basladım evın ıcerısı serın 1 adet bar 2 adet dambıll 50 kg agırlıkları ve sehpası mevcut 4 aylık sporcuyum hedef kılom 85 90 arası olmak sımdı yaz sonuna kadar 4 ay da aldıgım kıloyu verırsem dıye korkmaya basladım fıkır verırsenız cok sevınırım

2. rakkibeni

rakkibeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    74 kilosun,85-90 gibi 10 kiloluk bir hedefin var.Bence boyle bir hacim için gerekli çalışmayı evde yapamazsın salon şart gibi ayrıca aldığın kiloları geri vermen iyi çalıştığın,beslendiğin ve dinlendiğin sürece olmaz ; üstüne üstlük evde dumbellarla çalışacaksan sadece salonda çalıştığın kadar iyi verim alamazsın diye düşünüyorum.

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    kış uzun sürdü yaz dahada uzun sürecek bu seene hep böyle geçiceğe benzio bence salona alış havaların sogumasını beklersen biraz çok beklersin

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sadece terlemeyle kilo vermeszsin merak etme

Sayfayı Paylaş