Kafa büyük , omuz dar değil ama... Değişik bi vücut.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ShoJumaRu tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ShoJumaRu

ShoJumaRu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba beyler.

Benim sorunum kafam normal insanlardan büyük. Bunu bir çok şekilde ispat ettim :) Hani fazla bir sorun oluşturmuyor (kazak felan giyerken hariç) ama (bir cümlede ama varsa ondan öncekiler yalandır bilirsiniz) omuzlarımı genişletip bu fazlalığı kapatmak istiyorum. Böyle bir sorunu olan yada çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Kafam uzun ayrıca buda omuzlarımı aşşağıda gösteriyor.

İkincisi bu linkteki gibi bir sorunum var sanırım. Çünkü okuyunca ''aynı ben lan'' dedim Bozuk Postür (Kamburluk) Düzeltme Bilgi Bankası / Bölüm II : Postür Analizi | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Ve birde hocam bana yeni program verdi her kas grubu günde bir kere yap dedi. P.tesi full göğüs , salı full sırt vs. şekilde. Sizce ne kadar doğru. Bana sanki göğüslerimi p.tesinden p.tesiye çalıştırmak yanlış gibi geliyor ama.

Son olarakta sixpackler çıktı çıkıcak gibi çizgileri belli ama bi dışavurum olmuyor. Onları nasıl çıkartabilirim.

Yorumlar ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş