kaddaki kreatinin değerinin yükselmesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve flower03 tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. flower03

flower03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 senedir body sporunu amatör olarak spor salonunda antrenör destekli yapıyorum. ramazan ayı dahi 2 ay antremana ara verdim kan tahlili yaptırdım kreatinin değerim 0,8-1,2 değerleri arasında olması gerekirken 1,5 çıktı. doktor protoin diyeti verdi. ağır antreman yapmamam konusunda da uyardı. 10 gün sonra antreman yapmadan kan değerim 1,4 çıktı ilk iki yıl hiç besin destek ürünü almadım. 3. yılımda ilk 4 ay her antremandan önce 1 yemek kaşığı arı poleni antremandan sonra 1 dolu yemek kaşığı protoin tozu kullandım. protoin tozunu bitirdikten sonra da hocamın tavsiyesiyle antremandan 45 dakika önce1 adet antremandan sonra 2 adet olmak üzere amino asit 2700 aldım. Birde antremandan 30 dakika önce 1 tane kreatin hap kullandım ama toplan kullandığım kreatin hap sayısı 4'ü geçmez. Salondaki hocama konuyu açtığımda hocam; 2 ay antremana ara verdin takviye besin kullanmadın ama yemekten aldığın protoin yüksek olduğu için kreatinin değerlerin yüksek çıkar antremanlara başlarsan eski seviyesine düşer dedi. şu an antremanlara başladım ama biraz korkuyorum. kreatinini yükselmesi üst derece böbrek hastalığına işaret diyor dokktorlar body antremanı yapan kişilerde kreatinin yüksek olması normalmi. tek tesellim İdrarda protoin değeri negatif çıktı Kan üre azotu normal değerlerde. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılarımlar

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye